Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GPTBANKS.com (/Temat-GPTBANKS-com-55506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GPTBANKS.com - yurko - 14-05-2013 18:02

do supersonicads też wysyłacie screeny?


RE: GPTBANKS.com - maxmbc5 - 15-05-2013 00:29

(14-05-2013 12:51)ciekma napisał(a):  Czyli wychodzi na to że lepiej zalicza supersonic niż matomy. Mi od czwartku nie zaliczyło chociaż screeny wysłałem. Jeszcze odesłali maile jak u kolegów powyżej że nie będzie działał support przez kilka dni.

A i jeszcze jakby tego było mało wchodzę na konto matomy wczoraj w "check your existing requests" w completed miałem 5 ofert a dzisiaj juz wszysto usunięte. A punktów za oferty nie ma. Chociaż wysłałem screeny i napisałem komentarz pod ich odpowiedzią. Miał ktoś też tak?



RE: GPTBANKS.com - maxmbc5 - 15-05-2013 00:30

(14-05-2013 12:51)ciekma napisał(a):  Czyli wychodzi na to że lepiej zalicza supersonic niż matomy. Mi od czwartku nie zaliczyło chociaż screeny wysłałem. Jeszcze odesłali maile jak u kolegów powyżej że nie będzie działał support przez kilka dni.

A i jeszcze jakby tego było mało wchodzę na konto matomy wczoraj w "check your existing requests" w completed miałem 5 ofert a dzisiaj juz wszysto usunięte. A punktów za oferty nie ma. Chociaż wysłałem screeny i napisałem komentarz pod ich odpowiedzią. Miał ktoś też tak?



RE: GPTBANKS.com - maxmbc5 - 15-05-2013 00:32

Tak ja miałem to samo screeny powysyłane a za jakiś czas wszystko pokasowane na stronie matomy
oczywiście punktów też nie ma.
Ostatnio żadne mobilne oferty nie wchodza.
Chyba nie lubią nasSmile


RE: GPTBANKS.com - ciekma - 15-05-2013 03:26

Wczoraj zaliczyło 4 z 7 ofert matomy Wink dobre chociaż tyle


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 15-05-2013 12:52

chyba koniec z ofertami na fona... Wczoraj prze konwertowałem ok 3 tys pktów na dolce i zleciłem wypłatę i forsik zniknął bo nie ma go w tabelce ze statami moimi nawet (dodam ,że na honeydollars to samo)


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 15-05-2013 22:12

Nie no chyba nie Tongue . Przyszło 1.3 USD na PP , czekam na resztę Smile


RE: GPTBANKS.com - malawazka - 15-05-2013 22:20

(15-05-2013 12:52)Archiebald napisał(a):  Wczoraj prze konwertowałem ok 3 tys pktów na dolce i zleciłem wypłatę i forsik zniknął bo nie ma go w tabelce ze statami moimi nawet (dodam ,że na honeydollars to samo)

jak zlecasz wypłatę to kwota "znika" trafiając do pending, wystarczy wykorzystać to co masz w głowie i poszukać odpowiedniej zakładki w serwisie, a nie pierniczyć jak mały jasio po za dużym piwie


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 16-05-2013 09:42

(15-05-2013 22:20)malawazka napisał(a):  
(15-05-2013 12:52)Archiebald napisał(a):  Wczoraj prze konwertowałem ok 3 tys pktów na dolce i zleciłem wypłatę i forsik zniknął bo nie ma go w tabelce ze statami moimi nawet (dodam ,że na honeydollars to samo)

jak zlecasz wypłatę to kwota "znika" trafiając do pending, wystarczy wykorzystać to co masz w głowie i poszukać odpowiedniej zakładki w serwisie, a nie pierniczyć jak mały jasio po za dużym piwie
dobra dobra Wink , może nie każdy jest taki bystry i spostrzegawczy jak ty .
Kolejne 1.33 USD zarobione .


RE: GPTBANKS.com - GreenDay - 16-05-2013 18:55

Co to za limit z tymi zgłoszeniami jest , maks 5 zgłoszeń, jak ja mam ich chyba z 50 tyle oszustów tam jest Smile

Dziękuje
Pozdrawiam Smile


ps. chipsy przyszły hehe dobre to jest Smile