Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) (/Temat-Gagabux-com-wedlug-mnie-najlepszy-sprawdzony-bux-Dowod-wyplaty-mojej-5550)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - sznikers99 - 08-05-2010 19:12

nie ma takiej mozliwosci kolego....;/


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - xPietrek - 08-05-2010 19:31

No to nie fajnie.... Będę musiał kupić refków


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 09-05-2010 16:42

A ja stworzyłem forum o gagabux, z rejestracją krok po kroku i instrukcja korzystania, ale nie wiem czy mogę podać linka..
Mam nadzieję że Banan się nie obrazi, nie mam zamiaru zabierać Ci ludzi z forum.
Link podam, ale jeżeli się nie zgodzisz to go po prostu "ciachnij"

[wymoderowano]

Pozdro.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Daminn - 09-05-2010 17:22

Mam pytanko, gdzie mogę znaleźć mojego reflinka?


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - sznikers99 - 09-05-2010 17:52

w zakladce banners pozdro


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - astimek - 10-05-2010 11:18

hej mam pytanie czemu ten gaga bux płaci mi teraz za klika 0,005$ jakiś błąd czy co


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - krzych91 - 12-05-2010 11:09

Hej,

Mam pytanie - jak to jest z tymi referrals?

Kupiłem jednego za 0.6$, rozumiem, że będzie on klikał za mnie w reklamy, ale czy będzie wybierał te, które są dostępne w Surf Ads? Czy w taki, które są dla mnie niedostępne? Czyli ja codziennie będę mógł kliknąć w 15 reklam, a on w kilka dodatkowych? Na tej zasadzie to polega? Tongue


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - iktorn - 12-05-2010 14:38

Strata kasy.Nie klikają wcale te boty i są one jako poleceni czyli tylko kilka% masz z ich zarobków . Mam 4 czy tam 5 i tylko przez 10 dni zarobiły aż 0.18$


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - piotrek8000 - 24-05-2010 13:00

Ej a można usunąć konto na gagabuxie i potem ponownie założyć na te same dane i e-maila i paypala?? Jak usunąć ??

Zanim zapytacie po co to od razu mówię że chce być kogoś innego poleconym


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Old - 24-05-2010 17:13

rejestrujcie się dobry bux ; http://gagabux.com/register.php/tymekwisniewski.html