Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) (/Temat-Gagabux-com-wedlug-mnie-najlepszy-sprawdzony-bux-Dowod-wyplaty-mojej-5550)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Paviano - 07-05-2010 21:23

Jak się tu ogląda reklamy?!


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - szulakaluble - 07-05-2010 22:05

W zakładce surf ads


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - marekkk - 07-05-2010 22:48

A jaobejrzałem reklame do konca i nic mi nie wyskakuje jak mam 100 % , prubowałem na 3 przegladarkach :/ poradzcie mi cos


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - szulakaluble - 08-05-2010 00:26

Jak pasek dochodzi do 100% powinien pojawić się napis You have been credited for clicking the advertisement Close i to wszystko:>


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Paviano - 08-05-2010 07:19

No właśnie ja tego nie mam wcale! 20 razy klikałem w reklamę i nic. Jakiej przeglądarki używacie?

@EDIT

Próbowałem na Firefoxie, Chrome i IE i nie chodzi na żadnej :/


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Blazzer - 08-05-2010 08:16

trzeba po prostu dłużej poczekać na odpowiedź serwera gagabux, ja używam firefox


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - krzych91 - 08-05-2010 09:01

Mi też nic się nie pojawia. Może to przez Adblocka? ;/


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Paviano - 08-05-2010 10:22

To na pewno nie jest przez AdBlock'a. W innych przeglądarkach go nie mam i też nie chodzi.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - mi96 - 08-05-2010 11:08

Dlaczego jak chce refala kupić to mi pisze ze mam za mało kasy?? A mam 1.02$, a trzeba 0.60$.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - xPietrek - 08-05-2010 19:03

Mam problem. Przez pomyłkę przelałem kasę na Rental Balance - 2$. Chciałem ją wypłacić ale pomyliłem zakładki. I można to teraz cofnąć, żebym mógł wypłacić ? Nie widzę nigdzie takiej opcji...