Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) (/Temat-Gagabux-com-wedlug-mnie-najlepszy-sprawdzony-bux-Dowod-wyplaty-mojej-5550)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - browc17 - 22-04-2010 17:35

zapłacą pewnie ;P


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 22-04-2010 18:32

browc17 - ja też nie klikałem jak czekałem xD


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - iktorn - 25-04-2010 11:14

A u mnie jest jak chcę wypłacić takie coś wywala. U was to samo jest/było jak nie mieliście 2$ ?
Insufficient Clicks

You don't currently have enough clicks to cash out - You need 100 clicks to cashout.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Fractal - 25-04-2010 11:41

To normalne. Musisz mieć 100 swoich klików i conajmniej 2$ żeby wypłacić.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Mlody666 - 26-04-2010 10:02

No dobra wykupiłem sobie refa i teraz się zastanawiam jak to działa - jestem w pracy i chetnie bym z kilku kompów w niego kliknął ale nie czaje jak Big Grin


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - astimek - 26-04-2010 11:46

nie wiem co z tym buxem jest czekam już 3 tydzień i nie wypłacił zaczynam wątpić w niego może napisać do admina no tak tylko jak jak się nie zna angielkskiego dobrze


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Mlody666 - 26-04-2010 13:09

(26-04-2010 11:46)astimek napisał(a):  nie wiem co z tym buxem jest czekam już 3 tydzień i nie wypłacił zaczynam wątpić w niego może napisać do admina no tak tylko jak jak się nie zna angielkskiego dobrze

to się ma dział tłumaczenia i tam się pisze a ktoś przetłumaczy...


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Fractal - 01-05-2010 09:06

Nic nie pisz! Kiedyś czekało się na wypłatę kilka godzin, ale teraz przy takim natłoku użytkowników czeka się nawet 2 tygodnie! Ale nie martw się - na pewno wypłacą. Smile To także przestroga dla innych by nie spamowali skrzynki odbiorczej admina - wszystko jest napisane u nich na forum. :>


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Blazzer - 07-05-2010 17:50

Mam pytanie, bo dopiero zaczynam zabawę z tymi buxami wszystkimi... O co chodzi z tymi rent reffami? Co będzie jak ich wynajmę?


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - szulakaluble - 07-05-2010 18:53

Będą ci klikać w reklamy