Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) (/Temat-Gagabux-com-wedlug-mnie-najlepszy-sprawdzony-bux-Dowod-wyplaty-mojej-5550)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 20-04-2010 14:34

Witam wszystkich.
Dzisiaj przedstawię Wam najlepszy bux jaki jak dotąd sam odkryłem, a mianowicie gagabux. Sam myślałem że to tzw. SCAM ale się przekonałem, że nie. Właśnie dzisiaj tj. 20.04.2010r. dostałem wypłatę zwaną przeze mnie "próbną" w wysokości dokładnie 2.01$.

Jeżeli chcecie zacząć zarabiać jak ja polecam Wam zarejestrowanie się z mojego "reflinku", załóżmy że to będzie "podziękowanie" za informacje o tym buxie ;P
PS. Wypłatę można zlecic po ok. 14 dniach, minimum do wypłaty to tylko 2$.
Czysty link: Gagabux

Mój reflink: Reflink Gagabux


A właśnie tutaj macie mój dowód wypłaty:

[Obrazek: dowdg.jpg]

Pozdro.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - rj7rad - 20-04-2010 14:39

Było ...


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Dareczek13 - 20-04-2010 14:41

A co trzeba robić zyby zarabiac?
A i jescze ile czasu zarabiasz 2$ ??


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 20-04-2010 14:45

rj7rad - wiem że było, ale nikt nie dał swojego dowodu wypłaty ;p

Dareczek13 - wystarczy klikac w 15 reklam dziennie(1 reklama ok 20s)
No jak już pisałem te 2$ w 14 bez żadnego wysiłku masz.
A i zapomniałem dodac że bux ten wypłaca na konta PayPal(darmowe konto bez zobowiązań).

Polecam ;p


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - browc17 - 20-04-2010 14:51

ile czekałeś na wypłate ?


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 20-04-2010 14:55

Czekałem dokładnie 11 dni. Już powoli traciłem nadzieję a tu dzisiaj sprawdzam i mam ;D
Dla niektórych wydaję się że to dużo czekania, ale miło jest zobaczyc ponad 5 zł na koncie "za darmo"


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - browc17 - 20-04-2010 14:57

ja mam coś takiego

Your Cashout Request is in the queue $2.07 (04/08/2010).

i cisza ;]


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 20-04-2010 15:04

Dokładnie to samo miałem. Na pewno dojdzie.


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - Elhi4rd - 20-04-2010 17:30

Napisałem do administracji, ponieważ zapomniałem hasła, mail'a i nazwy użytkownika Big Grin.Poprosiłem o usunięcie konta, ponieważ mam nowe konto na paypal jak i alertpay. Ciekawe czy pomogą...


RE: Gagabux.com - według mnie najlepszy sprawdzony bux. Dowód wypłaty (mojej) - adik0070 - 20-04-2010 20:57

Zostaw i załóż nowe ;P