Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tomro123 - oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: tomro123 - oszust! (/Temat-tomro123-oszust-55473)

Strony: 1 2 3 4 5


tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 15:02

Chciałbym Was przestrzec przed zawieraniem transakcji z użytkownikiem tomro123, który jest najzwyklejszym w świecie oszustem.


Miałem kilka groszy na PP, ale w związku, że za kilka dni wyjeżdżam i przydałaby mi się kaska na bilet, to założyłem następujący temat:

Kod:
http://zarabiam.com/Temat-Transfer-Pieniadze-z-PayPal-na-AliorBank-55349


Napisał do mnie tomro123 - a ja idiota nie sprawdziłem ile jest na forum i ile ma postów, tylko bez zastanowienia się zgodziłem.
Nasza rozmowa przebiegła następująco;

[Obrazek: sporu.png]


No i przesłał mi to zdjęcie rzekomego potwierdzenia:

[Obrazek: przelewe.jpg]

Tyle, że oczywiście jest to krok drugi w którym wymaga się weryfikacji sms, a ten imbecyl pewnie po prostu zamknął kartę, tym samym nie zatwierdzając przelewu. . .


Wyciąg z mojego konta jako dowód, że pieniędzy nie mam:
[Obrazek: mojesaldo.png]

Jak widać, ani 2 ani dzisiaj nie było żadnego przelewu.

Dowód, że ja przelałem mu pieniądze:
[Obrazek: statuspaypal.png]

Ten typ jest na tyle bezczelny, że nie odpowiada na moje wiadomości, mimo tego, że od rana siedzi na forum . . .
Tutaj screen z mojego PW wychodzącego:
[Obrazek: 27680810.png]

Teraz też siedzi na forum, nie odpowiada na moje prywatne wiadomości, ani na emaile.
Dane, które na razie udało mi się zebrać to:

Imię i nazwisko: wg. Pierwszego adresu PP: Tomasz Rzeszut | wg. Drugiego adresu PP: Mateusz Strzycki
wiek: 13-17 lat
bank: pko
typ konta: EUROKONTO KIESZONKOWE
numer konta: 45 1240 5774 1111 0010 4035 0988
email: [email protected] (kiedyś miał na Nim PP, ale oszukał już kogoś i zmienił)
paypal: [email protected] (na to PP otrzymał ode mnie pieniądze)
oszukał już: TUTAJ
a teraz tylko zmienił PP i oszukuje dalej. Przed chwilą wysłałem wiadomość do autora tego tematu i jeszcze jednego użytkownika tego forum, który prawdopodobnie również został przez niego oszukany.


Moje działania:
1. Kontakt z oszukanymi.
2. Spór na PP.
3. Przestrzeganie przed tym oszustem.
5. Wyślę mu link do tego tematu, może złodziej się wypowie.

Coś jeszcze mogę zrobić? Może ktoś też już został oszukany i sobie poradził?

Proszę także administrację serwisu o jakąś interwencje - chociażby podanie adresu IP.


RE: tomro123 - oszust! - xJAmaTOx - 03-07-2012 15:19

czyżby to nie Tomer123?


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 15:22

Możliwe, nie wiem. Dawno nie siedziałem na tym forum, wpadłem żeby wymienić kaskę i od razu ją straciłem.
tomro123 czytał ten temat i nawet nie ma honoru się w Nim wypowiedzieć.
Teraz siedzi na forum i bezczelnie przegląda mój profil.
Żałosny typ. Uważajcie na niego!


RE: tomro123 - oszust! - malpa2 - 03-07-2012 15:34

I bardzo dobrze, piszę po raz kolejny: jeśli wymieniasz się z kimś w necie i wpłacasz mu kasę jako pierwszy to licz się z tym że te pieniądze stracisz.


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 15:35

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, ale to "bardzo dobrze" mogłeś sobie darować.


RE: tomro123 - oszust! - malpa2 - 03-07-2012 18:01

Nie, jak ktoś jest takim frajerem i idio..ą to ma za swoje, sorry ale tak jest..


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 18:26

Wybacz, ale frajera to teraz Ty z siebie robisz obrażając mnie.
Nie masz nic mądrego do powiedzenia, to do widzenia. Bo obrażać to każdy potrafi, ale jak trzeba powiedzieć coś z sensem, to małpa2 siedzi cicho.


RE: tomro123 - oszust! - malpa2 - 03-07-2012 19:10

Ahahahaah jasne.. jesteś frajerem i tyle i dałeś się wydymać jakiemuś dzieciakowi który teraz bawi się na twój hajs i ma z ciebie potężną beke beka I nie obrażam cię tylko stwierdzam fakty.

I nie mówię tu tylko o tobie, tylko też o innych frajerach, którym szkoda zapłacić kilka złotych prowizji i poczekać kilka dni na przelew. Zamiast tego tracą całą kasę, bo wymieniają się z całkowicie obcymi ludźmi w internecie.


RE: tomro123 - oszust! - surfer0700 - 03-07-2012 19:19

W porządku, cieszę się bardzo, że wyrażasz swoją opinię, ale obrażać nikogo nie musisz.


RE: tomro123 - oszust! - Driver494 - 03-07-2012 19:30

Pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem ze ktoś o tym nicku się zarejestrował to odrazu tomer123 Tongue