Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Afiliacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Afiliacja (/Temat-Afiliacja-55446)



Afiliacja - alwa102 - 03-07-2012 06:13

Najlepszym sposobem w którym ja zarabiam sa proramy afiliacyjne. Utrzymuję się z tego od 3 lat i nie potrzebuję innej pracy zarobkowej.

Pomijając iż takich programów jest w pip i jeszcze trochę opowiem szybko na jakich ja działam .

Zanox - niemiecka firma duzo programów doskonałe stawki od początku jak u nich jestem czyli od 3 lat wydusiłem 25 tysięcy zł. Firma płaci w euro 10 każdego miesiąca no i +- 3 dni jak dojdzie przelew na konto.

Novem - Na początku byli oko przez jakieś 2 lata później beznadziejne reklamy klikówki CPC ale też sporo od nich miałem niecałe 10 tysięcy w zeszłym roku. Firma również płaci terinowo.

System Partnerski - polecanie kredytów kont bankowych wystarczy że ktoś zostawi kontakt do siebie i mamy np. 40 zł za to. Firma również płaci jest to dział allegro ale nie jest to multiprogram. Od 4 miesięcy wydoiłem 6500 zł.

Są to podstawowe programy w jakich działam i przynoszą mi dochody. Zeszły miesiąc testowałem NetAffiliaton miałem na nich trochęponad 500 złzobaczymy w jakim czasie się prowadzą od leada do wypłaty.

Jeżeli macie ochotę zapoznajcie się z tymi programami daja niezłą kasę. Ale pamiętajcie nie ma nic za darmo sieci afiliacyjne również oczekują trochę pracy moje efekty po 3 latach pracy są dość dobrym dowodem na to że trzeba dać od siebie aby dostać od kogoś.