Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z-list answer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Z-list answer (/Temat-Z-list-answer-5543)



Z-list answer - zioomek65 - 20-04-2010 13:11

Dear Adam,

Thanks for contacting [email protected] with a question about your Z-List t-shirt. We just wanted to let you know that your free t-shirt order is being processed. If your address is correct in your settings, we will send you the t-shirt. Due to an unexpected high demand, we're currently experiencing a delay in delivery times as we wait for more stock. The shipment will take an additional 4-6 weeks. Thanks for your patience! We think this soft, comfy shirt (soon to be a collector's item) will be worth the wait. If this is your second time receiving thing message your address was not accepted and we will continue to check its validity. Please make sure that your address is correct by March 31, 2010.

Congratulations on making the Z-List. We'll be announcing perks and prizes for Z-Listers very soon so stay tuned to Lockerz.com for some exciting news.

Thanks,

The Lockerz Crew


RE: Z-list answer - Bolt - 20-04-2010 14:07

Taa wiadomość za automatu, założę się, że pisałeś o koszulke z-list, bo ja dostałem to samo. Z sumie to z tego tyle wynika, że są spore opóźnienia i po prostu trzeba czekać. Nie przetłumaczę ci tego, bo nie będę się ośmieszać Wink


RE: Z-list answer - Ralink - 20-04-2010 14:15

ej napisz mi to co im napisałeś i na jakiego maila ja tez to wyśle moze to jakoś przyspieszy przesyłkę albo cośWink


RE: Z-list answer - Bolt - 20-04-2010 14:30

Wchodzisz na http://www.lockerz.com/contact
Wybierasz topic ten na samym dole
W name wpisujesz imie
W e-mail swój e-mail

A w treści piszesz coś w stylu: I get z-list status 24th Febuary (24 luty oczywiście podajesz kiedy ty go zdobyłeś). When I get my z-list t-shirt?

^^ Coś w tym stylu napisz..