Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupowa inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Grupowa inwestycja (/Temat-Grupowa-inwestycja-55426)

Strony: 1 2 3


Grupowa inwestycja - Rzeziu - 02-07-2012 21:02

Mam pomysł na grupową inwestycje zarabiam.com polega to na stworzeniu grupy inwestorów 10-20 osób w jakiś 1 konkretny program inwestycyjny polega to na tym ,aby 1 osoba z forum zaufana stworzyła konto na 1 z serwisów i wszyscy byśmy inwestowali na 1 konto co za tym idzie szybkie rozkręcenie inwestycji ,szybkie zarobki.

Dana osoba musi być zaufana mieć chęci do pracy ,czyli przyjmowanie przelewów ,inwestowanie ,reinwestowanie ,wypłaty no i czasu by wszystko ogarnąć.

Aktualnie to tylko pomysł więc proszę o wasze opinie.


RE: Grupowa inwestycja - adax84 - 02-07-2012 21:10

(02-07-2012 21:02)Rzeziu napisał(a):  Mam pomysł na grupową inwestycje zarabiam.com polega to na stworzeniu grupy inwestorów 10-20 osób w jakiś 1 konkretny program inwestycyjny polega to na tym ,aby 1 osoba z forum zaufana stworzyła konto na 1 z serwisów i wszyscy byśmy inwestowali na 1 konto co za tym idzie szybkie rozkręcenie inwestycji ,szybkie zarobki.

Dana osoba musi być zaufana mieć chęci do pracy ,czyli przyjmowanie przelewów ,inwestowanie ,reinwestowanie ,wypłaty no i czasu by wszystko ogarnąć.

Aktualnie to tylko pomysł więc proszę o wasze opinie.

Ja się tylko zastanawiam jak wybrać taką "zaufaną osobę"?


RE: Grupowa inwestycja - Rzeziu - 02-07-2012 21:38

No właśnie w tym jestem problem na pewno nie będzie to administracja ponieważ oni mają dużo do roboty no chyba , że wyrażą taką chęć to czemu by nie , proponuję wybrać kogoś z wymiany walut nitram lub Ruska34 ponieważ są sprawdzeni i się nie chapią na kasę


RE: Grupowa inwestycja - teel - 02-07-2012 21:42

Moim zdaniem jest to nie do wykonania, przy takiej grupie osób zaraz pojawią się nieścisłości, niedomówienia, wchodzenie sobie w paradę, problemy z wypłatami, itd.


RE: Grupowa inwestycja - PIOTR123 - 02-07-2012 21:43

Ile osób i bo jakie kwoty najlepiej po równe aby był równy podziałSmile


RE: Grupowa inwestycja - surfer0700 - 02-07-2012 21:48

Nie jest to awykonalne, ale z pewnością nie jest to proste.
Zawsze ktoś będzie miał jakiś problem i zawsze ktoś będzie czuł się oszukany.
Próbować można, ale wątpię, że ktoś Ci odda swoje pieniądze do zainwestowania, tak za nic.
Bo śmiało można powiedzieć, że właściwie do zaoferowania to nie masz nic.


RE: Grupowa inwestycja - Rzeziu - 02-07-2012 22:01

No i surfer ty już się nie nadajesz bo nawet przeczytać ze zrozumieniem nie umiesz napisałem wyraźnie ,że potrzeba osoby która się tym się zajmie jeżeli bym taką chęć wyraził bym o tym poinformował od razu dla tego napisałem ,że potrzeba osoby z forum czyli taką co ma staż dokonuje rożnych transakcji na forum typu wymiana walut i cieszy się pozytywną opinią na forum.

Jeżeli chodzi o działanie myślę , że na początek zacząć od małej kwoty czyli 20$ przez pierwszy miesiąc i zobaczyć jak to będzie funkcjonować.

Wypłaty myślę , że najlepiej będzie dokonywać wypłat raz w miesiącu to już zależy w jaki serwis wejdziemy.


RE: Grupowa inwestycja - surfer0700 - 02-07-2012 22:12

Po 1. Nie startuje na przywódcę grupy. Smile
Po 2. Przeczytałem "że potrzeba takiej osoby" - źle zrozumiałeś mój post.
Po 3. Najlepiej byłoby chyba spisać jakieś umowy, może chociażby symboliczne aukcje na allegro?
Tak żeby każdy wiedział, że jednak ma się jakieś minimalne zabezpieczenie przed oszustwem.

No i na pewno w sposób "zbiórki pieniędzy" nie opłaca się inwestować w Royalty7, no chyba, że będziecie robili piramidę poleconych.
No ale jeżeli chodzi o poleconych, to za pewne warto inwestować w BB - traffic za free, czyli więcej pieniążków Smile)


RE: Grupowa inwestycja - kamikadze22 - 02-07-2012 22:16

Rzeziu pomysł masz bardzo dobry ale 10 - 20 osób to za duzo nie uda sie to. Moim skromnym zdanie grupa 5 osob bylaby odpowiednia. Wszystki inwestycje omawiane by byly bez haosu bo przy takiej grupie wieloosobowej moze dojsc niepotrzebnych spiec. Ja sie chetnie pisze do takiej grupy jesli uda sie to stworzyc. + za pomysl bo jest swietny


RE: Grupowa inwestycja - Rzeziu - 02-07-2012 22:18

No myślę , że najlepiej żeby każdy z grupy dokonał skanu dowodu i przesłał szefowi grupy tylko na razie nie ma co o tym myśleć tylko trzeba znaleźć taką osobę która chciała by zarządzać cała operacją , jeżeli będzie już taka osoba wtedy można zacząć poszukiwania członków.