Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porty PSN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Porty PSN (/Temat-Porty-PSN-55421)



Porty PSN - mikolaj90 - 02-07-2012 19:13

Witam. Na stronie routera można dodać porty PSN i mam pytanie. Na stronie PS3 pisze:

Cytat:Sieć PlayStation®Network umożliwia komunikowanie się z serwerami PlayStation®Network zlokalizowanymi w Internecie oraz bezpośrednio z innymi konsolami PS3™. Komunikacja z internetowymi serwerami PlayStation®Network odbywa się głównie podczas:
Logowanie / wylogowywanie
Korzystania z listy znajomych lub zablokowanych użytkowników
Wymiany wiadomości
Korzystania ze sklepu (PlayStation®Store)
Numery portów serwerów PlayStation®Network przeznaczone do tych celów to TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080 oraz UDP: 3478, 3479.
Bezpośrednia komunikacja z innymi systemami PS3™ jest nawiązywana w celu przesyłania danych podczas rozmów głosowych / wideorozmów oraz rozgrywek online. Numer portu przeznaczony do tego celu to UDP: 3658. Może jednak zajść potrzeba skorzystania z innego numeru portu, jeśli połączenie jest nawiązywane za pośrednictwem routera NAT.

Na stronie routera mam pola:
1. Start Port Number - co tu wpisać ?
2. End Port Number - co tu wpisać ?
3. Local IP Address - co tu wpisać ?

Oczywiście sugerując się portami wyżej. Za pomoc plus Smile


RE: Porty PSN - m4rcin93 - 03-07-2012 01:17

Prawdopodobnie będzie to tak:
1. Start Port Number - 80
2. End Port Number - 80
3. Local IP Address - u mnie jest to 192.168.1.1. U Ciebie będzie IP, które wklepujesz, aby wejść do panelu routera.

Aby odblokować resztę portów, to musisz ze wszystkimi tak zrobić czyli:
Start i End - 443
Potem 3478 itd.

To wszystko ustawiasz TCP. A jak UDP to tak jak wyżej:
1. Start Port Number - 3658
2. End Port Number - 3658


RE: Porty PSN - mikolaj90 - 03-07-2012 08:17

Dzięki wielki za pomoc. Jednak chciałbym napisać, że dowiedziałem się przed chwilą iż LOCAL IP ADDRESS to IP ps3 :-)

@EDIT: Gdy dodaję port TCP 8080 pojawia mi się komunikat na stronie routera: ""ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... DUPLICATE PORT NUMBER !" O co chodzi z tym ?


RE: Porty PSN - m4rcin93 - 03-07-2012 11:31

A nie dodałeś przypadkiem wcześniej już tego portu ?


RE: Porty PSN - mikolaj90 - 03-07-2012 12:32

Już wszystko się zgadza.