Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
I-Gagnant Bare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: I-Gagnant Bare (/Temat-I-Gagnant-Bare-55355)



I-Gagnant Bare - dondoonsie - 01-07-2012 13:16

Polecam rejestrację z mojego linka: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=adix1310&lang=pl

Zbieramy punkty które raz w miesiącu są wymieniane na euro. Ja już mam ponad 1 euro ale mam mało poleconych. Dlatego tu piszę żeby was zebrać ;D a wy na tym nic nie tracicie.

Jest to serwis który płaci za:

*trzymanie na pulpicie bannera reklamowego
(banner jest wielkośći 460 x 60 coś około tego bo teraz piszę z pamięci takie bannerki jak na toplistach, czyli mały, na bannerze pojawiają się reklamy i tylko tyle, 1 minuta trzymania bannera = 1,25 pkt, obliczyłem że na miesiąc trzymania samego bannera 24/7 wychodzimy 21 zł)

*klikanie w bannery reklamowe na stronie
(po rejestracji mamy swój panel gdzie jest wypisane wszystko zaczynając od profilu zadań kończąc na zarobku, wchodząc w kategoria płatne kliki, pojawiają się nam bannery (linki do stron), wchodzimy w nie czekamy 30 sekund i otrzymujemy 10 lub 5 pkt, bannery pojawiają się raz lub dwa razy w dniu)

*gry i loterie
(możemy zdobyć punkty w sumie to za nic, jest gra zdrapka gdzie jest 9 pól, gdy zdrapiemy i na 3 polach pojawi się taka sama liczba otrzymujemy nagrodę, można wygrać od 5 do nawet przy dobrym szczęściu 5 milionów punktów. Mi dwa razy udało się chwycić raz 600 pkt i raz 500 pkt, a tak to przewie zawsze 5 pkt i często też 0.
Inną grą jest poker, na tym się nie znam więc nie napiszę wam.
Następną grą jest klik, za który możemy otrzymać kasę lecz bardzo rzadko w trafić w czas który jest nagradzany to jak będziecie grać to sami dojdziecie do tego

*zadania ankiety i rejstracje (nowość)
(strona dodała bardzo fajną rzecz co można dużo punktów zarobić, punty możemy otrzymać za rejestrację i potwierdzenie maila, za oglądnięcie wideo 2 minuty, za wypełnianie ankiet - to są darmowe rzeczy, a są tez płatne ale ja ich nie robię bo chcę zarobić za darmo ;D, te płatne zadania są nawet po 1700 pkt)

*polecanie znajomym
(no i najważniejsze, najwięcej można zarobić na poleconych, wysyłamy link poleconym tak jak ja podałem wam link do rejestracji: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=adix1310&lang=pl , ktoś wchodzi na ten link rejestruje się i ty go poleciłeś zarabiasz 20% z jego zarobków, np ja już mam pod sobą kolesia co dla mnie zarobił ponad 1000 pkt, jak uzbieramy takich wielu znajomych to zarobimy kupę kasy, z tego robi się taka piramidka dlatego bo z drugiego poziomu poleconych (gdy twój polecony poleci następnego) ty zarabiasz 5% . I zarabiasz na znajomych znajomych ;D. Są tacy co mają po 100 poleconych pierwszego poziomu z tego powiedzmy 50 zarabia na nich to mają bardzo dużo kasy.

*bonus
(można także otrzymać punkty za kliknięcie w bonus który pojawi się w tym bannerze co trzymamy na pulpicie. Raz kliknąłem w ten bonus i otrzymałem 600 pkt, a tak to po 7 po 14 po 20)

Tworząc konto otrzymujemy status VIP. Na tym statusie dostajemy 1,25 pkt za 1 minute bannera, banner stoi nie trzeba nic potwierdzać, nie ma limitów punktowych, za bonus klik dostajemy 2x pkt.
Po miesiącu vip się kończy i za banner dostajemy tylko 1 pkt, banner trzeba potwierdzać kodem, limit punktowy za banner to 10 000 pkt miesięcznie, a za bonus dostajemy normalnie punkty.

Dlaczego I-Gagnant Bare jest lepszy niż 20$Surf?
*Gagnant nie ma dodatkowych reklam na pulpicie tylko ten mały banner, w 20surf pojawia się wielka reklama gdy nie ruszamy długo myszką
*Gagnant ma więcej ofert , w 20 dolars nie ma rejestrafcji filmików i ankiet i nie ma nawet gier
*w Gagnant dostajesz 20% z poleconych a w 20 surf tylko 10%
*W gagnant zarabiasz w euro a w 20 surf w dolarach

Inne:
-Wypłata na paypala
-1000 pkt = = w zależności od kursu ~~0,09 Euro
-Wypłata od 15 euro

Tak więc rejestrujcie się: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=adix1310&lang=pl róbcie zadania, klikajcie w bonusy i w reklamy, wypełniajcie ankiety, zapraszajcie znajomych i zgarniajcie kasę a ja na was zarobię 20% a wy nic nie tracicie.

Po rejestracji z mojego linka jestem chętny pomóc:

Więcej pytań na gg: 6783325 lub pw


I-Gagnant Bare - Roben - 01-07-2012 19:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.