Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UPLOAD- co robie zle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: UPLOAD- co robie zle (/Temat-UPLOAD-co-robie-zle-55279)

Strony: 1 2


RE: UPLOAD- co robie zle - Roku00 - 29-06-2012 21:43

Już zmieniłem linki z adf.ly na tinyurl.com, zobaczymy co z tego będzie.


RE: UPLOAD- co robie zle - Roku00 - 02-07-2012 00:53

Prawie 1000 wyświetleń i 0 pobrańSad


RE: UPLOAD- co robie zle - Szakallt - 02-07-2012 03:37

nastawiasz się na miliony na jednym pliku? rozbuduj swoją działalność. Możliwe, że nie trafiłeś w niszę... Istnieje też możliwość złego wykonania filmiku (może być jakiś szczegół, który stwarza wątpliwości co do zawartości pliku). Spróbuj nagrać z 2-3 filmiki jeden prosty najkrótszy jak to tylko możliwe (ale konkretnie przedstawiający daną treść) 2-gi filmik nagraj z ładnym intro etc.
Na swoim blogu dodaj kod typu
$_SERVER['HTTP_REFERER']; i zapisuj zawartość np. do pliku.
Wtedy będziesz miał dane na temat z jakiego linku masz odwiedziny za czym idzie z którego filmu na yt...
Wtedy wiesz, który film jest mocniejszy. Dzięki temu zdobywasz doświadczenie. Pozdrawiam
edit: przeczytałem i stwierdziłem, że trochę chaotycznie to napisałem Wink to z powodu, że już przed 5:00;P Powinieneś zrozumieć co miałem na myśli


RE: UPLOAD- co robie zle - Roku00 - 02-07-2012 21:38

Tak, rozumiem. Muszę się pochwalić, dzisiaj zarobiłem 3$ heheBig Grin


RE: UPLOAD- co robie zle - n1000 - 06-07-2012 15:10

Jak chcesz, mogę Ci pomóc w PPA na PW Wink


RE: UPLOAD- co robie zle - lebshot - 06-07-2012 20:40

Po prostu slaba nisza, jak to juz napisał kolega wyżej. Nie nastawiaj sie tylko na jeden plik, wrzuć około dziesięciu plików i patrz które sa najpopularniejsze i wtedy wybieraj tylko kilka z nich i promuj je ciągle. Gdy juz wszystkie filmiki beda w topce, znowu szukaj nowych 10 nisz. I znowu to samo i tak w kolko Smile

Chaotycznie napisane ale mam nadzieje ze bedzie mozna zrozumiec Smile


RE: UPLOAD- co robie zle - Roku00 - 09-07-2012 09:28

Dzięki.
PS. już mam prawie 10$, brakuje mi paru centów. A wszystko to na 1 niszySmile