Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK (/Temat-Alior-Sync-Pytanie-o-Cashback-Bank-internetowy-ALIORSYNK-55267)

Strony: 1 2


Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - LessiPL - 29-06-2012 11:33

Czy ktoś korzysta z aliorsync'a? możecie go polecić?


http://www.youtube.com/watch?v=3CP8OFWzhD0&feature=player_embedded

jak działa cashback? zapłacę 5% mniej za produkt zakupiony przez internet? jaki dokładnie produkt? czy allegro również się w to wlicza? czy konieczne jest otrzymanie faktury?

z góry dzięki Smile


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - Jeppers - 29-06-2012 11:52

Osobiście nie używam, ale mogę polecić :

https://www.sync.pl/produkt/Konto+osobiste#close

znajdziesz tam bankierów, którzy przez video-chat, rozmowę głosową lub przez po prostu chat wyjaśnią wszystko co i jak, a kto to najlepiej zrobi jak nie oni ? Smile


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - LessiPL - 29-06-2012 12:52

Gość: jak działa cashback? zapłacę 5% mniej za produkt zakupiony przez internet? jaki dokładnie produkt? czy allegro również się w to wlicza? czy konieczne jest otrzymanie faktury?

Łukasz Pac: Już wyjaśniam jak działa cashback.

Łukasz Pac: Jeśli zapłaci Pan przez internet za pomoca funkcjonalności "Płacę z Alior Sync" - dostępnej m.in. na Allegro lub przy użyciu danych karty, to zostanie naliczony cashback. Pański rachunek zostanie uznany kwotą cashbacku do 5-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu, wktórym transakcja została rozliczona. Wolumen takich transakcji nie może przekroczyć 25000 złotych miesięcznie.

Gość: czyli jeśli zakupię dowolny produkt poprzez wspomniane allegro

Gość: np używaną lodowkę za 1000zł

Gość: to zapłacę 950?


Łukasz Pac: Zapłaci Pan 1000zł, jednak 50zł wróci na Pana konto jako cashback





miła sprawa ta obsługa online Smile


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - Skipi - 29-06-2012 17:35

Ja już to po reklamie w tv wiedziałem o co chodzi z tym cashbackiem nawet sama nazwa wskazuję więc nie trzeba było się pytać, ale oczywiście zapytać nie zaszkodzi Wink
Bank jest godny podziwu gdyż obsługa pracuje 24/7.
100zł na start w alior sync : http://konto.sync.pl/pl/


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - LessiPL - 01-07-2012 08:22

@up

każdy głupi wie o co chodzi, ja jednak szukam haczyków.


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - maxter82 - 03-08-2012 22:45

cashback to raz a dwa szybkie przelewy - 10 w miesiącu za darmo - to jest coś . Tak jak bluecash .

Karta debetowa za free . jak dla mnie rewelka to konto .


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - nitram - 03-08-2012 23:10

Ja mam i póki co jestem zadowolony kartę też zamówiłem w celu sprawdzenia czy nalicza mi jakieś ukryte opłaty na razie takich brak. A z tym casbackiem jest mały haczyk musisz koniecznie wybrać opcję np na allego płacę z aliorsync! (Tak jak ten pan Ci to już napisał) Jeśli np kupujesz w innym sklepie internetowym który obsługuje różne banki ale nie ma aliorsync (w tak zwanych szybkich płatnościach) a zrobisz przelew normalnie z konta na konto sprzedawcy(raz się tak przejechałem a szkoda bo kwota 1000 zł) to nie naliczy Ci tego 5%, ale miejmy nadzieje że powoli wszędzie będzie to "płacę z aliorsync" właśnie czekam na pierwszy back ciekawe czy wyrobią się do 5 dnia tego miesiąca.
Co do pozostałych funkcjonalności, to lokata porównywalna do innych banków 6%, dużo różnych wykresów i porównań, co może ułatwić nam kontrolę swoich wydatków.
No i nowość płacenie przez Facebooka, ale nie używałem i szczerze jakoś się boję, a może nie czuję na chwilę obecną takiej potrzeby,ale jeśli ktoś chciałby spróbować jak to wygląda to możemy się zgadać.


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - tollusiek - 04-08-2012 10:00

Brat właśnie zamienił Mbank na Alior, póki co jest zadowolony. Cashback fajna sprawa, tak więc jeżeli zastanawiasz się nad "wejściem" w Alior Bank, to raczej śmiało możesz przejść Smile


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - adamek1007 - 05-08-2012 21:58

Zalozylem konto z potwierdzeniem za pomoca przelewu, ale po wyslaniu grosza z mbanku juz kilka razy dostale wiadomosc, ze dane niezgodne z wnioskiem. Wpisywalem dane normlnie, wszystkie zduzymi literami i nic, przelewal ktos z mbanku? Wiecie jak wpisac te dane ?


RE: Alior Sync - Pytanie o Cashback - Bank internetowy ALIORSYNK - nitram - 07-08-2012 10:10

Ja też korzystałem z opcji potwierdzenia autentyczności danych za pomocą przelewu z Mbank u mnie trwało to 24 h i odbyło się bez problemów (przesyłałem 1 grosz)

A jeśli masz problem to na czacie pogadaj z obsługą na pewno Ci pomogą.