Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! (/Temat-Free-Poradnik-200-fanow-dziennie-55253)

Strony: 1 2


[Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Elite - 28-06-2012 17:26

W sieci istnieją serwisy wymiany fanów, działa to na zasadzie: ludzie wklejają linki do swoich fanpage a my klikamy „Lubię to” tak zdobywamy pkt. , dodajemy naszego fanpage i za zdobyte pkt. mamy fanów, teraz to inni klikaja w naszego fanapge.
Istnieje wiele serwisów wymiany „Lubię to”, przetestowałem ich już trochę i opieszę te które są warte uwagi.

***Link wklej do swojej przeglądarki***

1.Link do rejestracji:
Ref: http://likeplus.eu/register.php
Opis: Dużo użytkowników, ich liczba ciągle rośnie, organizują różne konkursy, na początku około 500 fanpage do polubieni ! Co dziennie dochodzi około 50-60 fanpage, z 3 stron które podałem chyba najlepsza
Ratio: 4:8 tzn. za każde kliknięcie „Lubię to” dostajemy 4pkt, aby ktoś polubił naszego fanpage musimy wydać 8pkt.


2. Rejestacja : http://pl.fancop.com/

Opis: Dużo użytkowników, liczba też bardzo szybko rośnie, strona ma ograniczenie co do polubieni fanpage, każdego dnia możemy polubić 100 fanpage ale dodatkowo możemy robić zadania użytkowników, niektóre są bardzo proste np. zagłosuj, kliknij w reklamę, ale są też takie jak założenie konta w banku i te dają więcej pkt., co dziennie możemy wykonać 10z adań
Ratio: 5:10
Dodatki: Serwis posiada giełdę na której możemy kupić i sprzedać pkt., możemy kupić konto Premium wtedy nasze ratio będzie wynosiło 7:10 oraz będziemy mieli kilka dodatkowych opcji


3. Link do rejestacji : http://www.liked.pl/
Opis: Ten serwis działa inaczej niż pozostałe, jednak nie ma tak dużej liczby użytkowników, za polubienie strony dostajemy od 1-9 pkt. – w zależności od właściciela fanpage, żeby ktoś polubił naszego fanapge musimy wydać od 2-10pkt, a więc w systemie zostaje tylko 1pkt. ! Strony po polubienia której są za 9pkt. znajdują się najwyżej, później strony które dają mniej pkt. dodatkowo można zarabiać pkt. oglądając filmy na youtube (oglądamy 10s.) oraz inne oferty/
Dodatki: Klikając „Lubię to”, oglądając filmy, surfując po stronach nie tylko dostajemy pkt. ale również zdobywamy punkty doświadczenia, każdy poziom daje 1% więcej zdobywanych pkt, ja w ciągu pierwszego dnia osiągnąłem 11 poziom – tj bonus 11% !




Istnieją jeszcze inne serwisy jednak wiele z nich ma małą liczbą użytkowników i za dużo fanów na nich nie zdobędziemy .
Podsumowując:
1. Serwis – dziennie - około 30 fanów (pierwszego dnia około 200-250)
2. Serwis – dziennie – 50 fanów z klików + średnio 100 fanów z zadań
3. Serwis – dziennie – około 30-40 fanów
Razem – około 220 fanów na dzień ! Pierwszego dnia nawet 450 !





*** Krótko, zwięźle i na temat***
Mam nadzieję że komuś się przyda Smile
Fanów można dodać do swojego fanapge lub sprzedać komuś za PLN !


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Szakallt - 28-06-2012 18:02

krótko, zwięźle i na temat. Osobiście już nie korzystam z FanPage i znam w.w. serwisy ale napewno początkującym się przyda. Bodajże na FanCop jest wprowadzona weryfikowała kont FB czy są prawdziwe a nie założone na potrzeby strony... Dzięki temu ich Lajki są naprawdę wartościowe. Proponuję dodać tę informację o ile nic się nie zmieniło;P


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Elite - 28-06-2012 18:13

Na fancop osobiście dodaję "Like" z konta fikcyjnego na którym mam 30 znajomych i wszystko jest ok... Trzeba tylko dodać konto i dawać ciągle "Like" z tego samego konta.
Likeplus i Fancop są bardzo dobre bo z nich mamy polskich fanów, na Liked fani są z świata, ale zawsze fani Smile


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Szakallt - 28-06-2012 18:22

(28-06-2012 18:13)Elite napisał(a):  1. Na fancop osobiście dodaję "Like" z konta fikcyjnego na którym mam 30 znajomych i wszystko jest ok...
2. Likeplus i Fancop są bardzo dobre bo z nich mamy polskich fanów, na Liked fani są z świata, ale zawsze fani Smile
1. Więc zmiejszyli ilość potrzebnych znajomych;p
2. Zależy na jakich fanach Ci zależy i czy masz stronę PL, EN czy może multilanguagesSmile


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Grando - 25-07-2012 11:34

Obecnie FanCop.com, wprowadził kupon promocyjny FANCOP, za który każdy nowy użytkownik otrzyma:
- konto Active na 3 dni (zamiast konta standard)
- 100 punktów Plus
- 100 punktów Lubię
- 30% zniżki na zakup punktów przez 10 minut

http://pl.fancop.com/?pb=390e881d215276990d863fa8eef71291


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - wandet - 01-03-2013 02:38

Jak wysyłać w fancop pkt lubie to na lajki naszej strony fanpage ??


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Mksuzi - 02-03-2013 04:00

Na fancop strasznie wolną ludzie klikają te like.

Za to na likeplus, dziennie wyklikują mi po 2-3 tysiące punktów na normalnym targecie. Także widać kto króluje na rynku wymiany fanów.


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Injector - 03-03-2013 10:24

Wam też nie działają te strony?


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Drakhtul - 03-03-2013 22:35

mi tez nie dzialaja...


RE: [Free] Poradnik - 200 fanów dziennie ! - Kzn - 03-03-2013 22:39

Liczyłem na coś typu:
Dodaje linka do FP i zaraz mam 200 like ;D

I 1 myśl, że to powinno być w dziale dla wtajemniczonych.

Jak powiedział Szakallt - Początkującym się przyda.