Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NZX.cc - hybryda a'la JBP! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NZX.cc - hybryda a'la JBP! (/Temat-NZX-cc-hybryda-a-la-JBP-55252)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 28-06-2012 17:20

[Obrazek: display_affiliate.php?do=image&id=24]
Świeży program przypominający JBP. Tak samo jak Justbeenpaid ten programik też jest hybrydą. Miła dla oka grafika, skrypt taki sam jak mint. Na początek zainwestowałem 20$ w plan profesional oraz 10$ w ntrixa. Myślę, że spodoba się każdemu kto lubi JBP Smile

Pozycje:
Ntrix: 2x2 Matrix -koszt jednorazowy 10$

Standard: 2% dziennie przez 75 dni koszt min 1$ (bez Ntrix)
Professional: 2.5% dziennie przez 75 dni koszt 5$-100$ (z Ntrix)
Executive: 3% dziennie przez 100 dni koszt 100$ + (z Ntrix)


Czyli aby zasilic dwie ostatnie pozycje musimy miec ntrixa.

Ntrix daje zyski.
Za wypełnienie matrycy (6 osob) dostajemy 36$

Procesory płatności:Liberty Reserve, Perfect Money, Solid Trust Pay i w przyszłości Payza



Program ma opcję restartu i reinwestycji manualnej.

System poleconych:
1 level- 8% (posiadacze Ntrix), 5% (bez Ntrix)
2 level- 2% (Ntrix), 1% (bez Ntrix)

I tutaj jedna uwaga - nie od wpłaty, a od kwoty zdeponowanej, czyli od reinwestycji również.

Link do rejestracji: NZX.cc
Czysty link: http://www.nzx.cc


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - imagine - 28-06-2012 18:48

Na tą chwilę nie podoba mi się to że w tym programie jest jest coś na wzór account summary z programu MINT ,który wygląda identycznie. Kopiowanie z innych programów osobiście uważam, że nie jest czymś rozsądnym i wzbudzającym zaufanie.
Jest to tylko pierwsza ocena, niewątpliwie przyjrzę się bliżej programowi. Pozdrawiam.


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 29-06-2012 09:27

Tak, program nie wzbudza zaufania, gdyż mint ma ten sam skrypt, który kupili od tych samych programistów... Bardzo mądre, naprawdę.

Jakie kopiowanie, o czym ty mówisz? Jeśli mint nie wykupił sobie skryptu na wyłączność to inni tez mogą wykupywać ten skrypt i nie widzę tu żadnego kopiowania


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 01-07-2012 10:16

Dostałem pierwszą wypłatę Smile Zapraszam do rejestracji. Najbardziej opłacalne jest zainwestowanie ponad 110$, wtedy macie ntrixa za 10$ + 3% dziennie przez 100 dni, czyli po 100 dniach - 300$ Smile Można również reinwestować


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - luksed - 01-07-2012 12:55

Również potwierdzam otrzymaną wypłatę. Szkoda, że hyipforum nie działa, bo miałem tam dowód wrzucić Tongue


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 01-07-2012 16:33

Widzę, że nie tylko ja z hyipforum Tongue

Stronka narazie pięknie płaci i myślę, że pociągnie dość długo. Jak to powiedział któryś użytkownik hyipforum - to taka tańsza wersja minta


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - adax84 - 01-07-2012 17:01

(01-07-2012 16:33)kosar11 napisał(a):  Stronka narazie pięknie płaci i myślę, że pociągnie dość długo. Jak to powiedział któryś użytkownik hyipforum - to taka tańsza wersja minta

hmm, kurczę może warto wejść... wiadomo lepiej na samym początku. Jest jednak coś w tym programie - czego nie umiem dokładnie nazwać - co mnie nastawia negatywnie. Muszę to jeszcze przemyśleć Tongue


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 01-07-2012 17:19

Ja wszedłem głównie dlatego, że jest to nowy program. W dodatku jest solidny, szybkie wypłaty, szybki support. Niektórzy mówią, że prawdopodobnie admin ten sam co w mincie,a le myślę że to bujda. Gdy dojdzie payza to wrzucam tam 100$ na 3% dziennie.


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - adax84 - 01-07-2012 17:23

(01-07-2012 17:19)kosar11 napisał(a):  Gdy dojdzie payza to wrzucam tam 100$ na 3% dziennie.

Wiadomo kiedy będzie Payza?


RE: NZX.cc - hybryda a'la JBP! - kosar11 - 01-07-2012 17:27

Już niedługo. Pisałem ostatnio do nich o tym, odpisali, że za kilka dni.