Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamówienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zamówienia (/Temat-Zamowienia-552)



Zamówienia - goly7 - 27-12-2009 11:51

Witam Smile Przeszukałem forum i internet, ale nic o tym nie znalazłem, a mianowicie wyczytałem gdzieś, że aby zamówić coś z Lockerz.com trzeba mieć status Z-lister'a. Czy to prawda? Trochę nie chciało mi się w to wierzyć, no bo ktoś normalnie uciułał 200PTZ i chce zamówić sobie PSP.
A tu bum - potrzebny status Z-lister'a. Wydaje mi się to troszkę głupie ..
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: Zamówienia - cvx - 27-12-2009 11:54

nie musisz mieć z listera na Ogólne rozdanie, są również takie tylko dla zetlisterów w grudniu czyli za kilka dni będzie dla WSZYSTKICH. czekaj


RE: Zamówienia - real - 27-12-2009 12:02

Ale nie opłaca się teraz zapraszać znajomych bo nie nalicza PTZ za nich ani nie dadzą Ci statusu Z Listera teraz oraz PTZ nie będą się dwoić. Tak slyszałem bynajmniej..


RE: Zamówienia - Zythus - 27-12-2009 12:43

@Up
Jak się nie opłaca? Wszystko się zaliczai jest w ich bazie danych, tylko my tego nie widzimy. Po naprawieniu wszyscy znajomi będą [zaliczeni] i pkt tak samo. CO Ty pleciesz?


RE: Zamówienia - m-kamillo - 27-12-2009 12:46

Można wysyłać zaproszenia, zostaną ddane punkty jak ogarną wszystko.


RE: Zamówienia - Alcor - 27-12-2009 13:04

Średnio są dwa restocki w miesiącu, jeden dla z-listerów, a drugi dla zwykłych użytkowników.


RE: Zamówienia - Karpik - 27-12-2009 21:32

TO prawda, że trzeba mieć Z-listera, lecz nie zawsze, ponieważ są też restocki dla wszystkich (ten najbliższy również jest dla wszystkich). Polecam ci jednak uzbierać 20 znajomych, ponieważ szybciej nabijesz punkty i w restocku dla Z-list jest mniej ludzi = więcej nagrod.


RE: Zamówienia - Kleszczman - 27-12-2009 23:24

To jakoś średnio sprawdzałeś jak widzę bo pominąłeś chyba kilka działów na forum gdzie masz podane wszystkie informacje odnośnie restock`ów itp.


Zamówienia - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.