Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik PPD by Noutilus - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik PPD by Noutilus (/Temat-Poradnik-PPD-by-Noutilus-55159)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik PPD by Noutilus - mr. nobody - 09-01-2013 11:39

A jeśli ma się szybkie łącze, to shell potrzebny?


RE: Poradnik PPD by Noutilus - noutilus - 10-01-2013 10:24

(08-01-2013 20:03)Kzn napisał(a):  Noutilus chciałbym zacząć przygodę z PPD.
Doświadczenie mam takie, że robiłem na turbobicie remote od kogoś na moje i udało mi sie zarobić 0,50$ Big Grin

Czy jako konto shell to się nadaje i czy to zaufana strona ?
http://speedbox.org/index.php?id=zobacz&oferta=3

Tak strona jest zaufana. Zapraszam do kontaktu na GG.

Jeśli ma się szybkie łącze to nie musisz kupować shella, bo będziesz w stanie szybko uploadować pliki u siebie na komputerze.

Na chwilę obecną pozmieniały się też hostingi PPD, więc te w poradniku są nieaktualne niektóre. Postaram się zaktualizować za niedługo poradnik.


RE: Poradnik PPD by Noutilus - fifa127 - 05-02-2013 10:23

Zarejestrowałem się z refa zobaczymy co z tego wyjdzie, w razie czego to będę pisał do ciebie.


RE: Poradnik PPD by Noutilus - kubeq1300 - 12-02-2013 01:21

Świetnie że ktoś do tego wraca i tłumaczy innym Smile Ehh życie kiedyś było prostsze. Człowiek na takim czymś zarabiał 2000 zł miesięcznie przy 2 godzinach pracy Smile Mając na myśli kiedyś - niecałe 2 lata temu...
Na prawdę bardzo trudno jest wyciągnąć ponad 400 zł/msc? Ile pracujesz dziennie?


RE: Poradnik PPD by Noutilus - noutilus - 13-02-2013 22:21

Obecna moja sytuacja na PPD jest taka że pełnię bardziej rolę mentora tej dziedziny niż sam faktycznie uploaduję. Owszem uploadowi poświęcam dziennie 2 godziny pracy co pozwala mi na wyciągnięcie dniówki około 20zł. Więc narazie sytuacja jest na tyle klarowna że PPD zaczyna się powoli polepszać a to ze względu iż EgoFiles, CatShare ciągle ze sobą konkurują podwyższając sobie stawki.

Zapraszam do współpracy ze mną na PPD. Kontakt do mnie w pierwszym poście.

Dodam jeszcze informację że za niedługo zrobię bloga o całym systemie PPD gdzie będę zamieszczał nowości, poradniki, wyjaśnienia na temat tego systemu, warezów oraz hostingów.