Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
skrypt Tyskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: skrypt Tyskie (/Temat-skrypt-Tyskie-55083)

Strony: 1 2


skrypt Tyskie - Jumper002 - 25-06-2012 16:48

Witam, mam dziś do zaoferowania skrypt do Greasemonkey'a (dodatek do Firefoxa) lub Tampermonkeya (jeżeli ktoś używa Chrome), który pomaga wygrywać zgrzewki
Obecnie są dostępne 2 wersje skryptu
Wersja Lite:
-zaznacza losową odpowiedź, Twoim zadaniem jest tylko naciśnięcie guzika wyślij
-kosz 5zł
Wersja Pro:
-Full automat - wybiera losową odpowiedź i wysyła żądanie do serwera, co nie trwa nawet pół sekundy, dlatego też jest możliwość ustawienia opóźnienia w milisekundach.
- koszt 20zł

Wysyłka zamówionego skryptu na maila.

Instalacja jest bardzo prosta, jeżeli nie masz jeszcze dodatku do Firefoxa, wpisujesz w google 'Greasemonkey', pobierasz dodatek, a skrypt wysłany na maila wrzucasz na przykład na pulpit i przeciągasz jego ikonę na przeglądarkę.

Płatność:
Paypal lub payza(bez możliwości cofnięcia inaczej skryptu nie wyśle)
ewentualnie mbank lub przez bluecash na ipko po konsultacji na gg: 2522204


RE: skrypt Tyskie - haggard - 25-06-2012 16:55

20zł za skrypt, który zaznacza losową odpowiedz?

Do kupna po 20-30zł są skrypty, które zaznaczają poprawną, dodatkowo masz pewną wygraną przez pewnego iMana(iMan to nie nick) z SB ;s


RE: skrypt Tyskie - Jumper002 - 25-06-2012 17:00

ludzie też sprzedają automaty za ponad 100zł, więc to i tak jest jakaś alternatywa


RE: skrypt Tyskie - Coristo - 25-06-2012 17:26

zgłaszam się do recenzji


RE: skrypt Tyskie - kometix - 25-06-2012 17:30

Ja mam pytanie.
Jakie jest prawdopodobieństwo że uda mi się wygrać chociaż za 5 razem?


RE: skrypt Tyskie - Jumper002 - 25-06-2012 17:47

80%, powiem że mi jeszcze nigdy nie zdarzyło się zużyć więcej niż 5 kodów na 1 wygraną


RE: skrypt Tyskie - Rzeziu - 25-06-2012 17:58

To z tego wychodzi , że ty już pływasz w tym piwie jak wygrywasz maksymalnie co 5 kod


RE: skrypt Tyskie - bartex89 - 25-06-2012 18:02

teraz z czasem ok 0,21 sek ciezko wygrac, wiec watpie w moc tego cuda


RE: skrypt Tyskie - Coristo - 25-06-2012 20:49

Dostałem skrypcik do recenzji. Zainstalowałem i o dziwo za 1 razem wybral prawidłową odpowiedź. W skrypcie możemy regulować opóznienie. Jezeli ktos ma sporo kodów to polecam


RE: skrypt Tyskie - nitram - 26-06-2012 08:25

Program działa rewelacyjnie Smile Zobaczymy czy uda się coś wygrać, myślę że jest duża szansa Smile