Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na włamywaczy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Uwaga na włamywaczy. (/Temat-Uwaga-na-wlamywaczy-55073)



Uwaga na włamywaczy. - Max998 - 25-06-2012 10:52

Witam, mój post skierowany jest do osób z Zagłębia mianowicie z Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Na początku nie wierzyłem moim znajomym lecz dzisiaj sam mogłem tego doświadczyć. Otóż od kilku już dni właśnie na terenach tych dwóch miast grasują włamywacze. Mojego znajomego mieszkającego 3 bloki dalej próbowali okraść w czwartek (21.06.2012r.) ok. godziny 2 w nocy, natomiast mojego znajomego ze szkoły z Dąbrowy Górniczej wczoraj (24.06.2012r.) chwilę po godzinie 5. ja natomiast dziś rano ok. 4 usłyszałem jak ktoś próbuje otworzyć moje drzwi grzebiąc w nich, gdy wstałem i otworzyłem swoje drzwi od pokoju (trochę hałasu robią) usłyszałem jak zaczęli uciekać w dół, mieszkam na 10 piętrze. Postanowiłem poczekać w oknie i zobaczyć kto z nich wyjdzie. Siedziałem tak ok 40 min. i nikt nie wychodził, śmiem twierdzić, że próbowali wejść jeszcze do kogoś i kto wie cz im się nie udało.. Undecided Często bywa tak, że np. starsi ludzi zapominają zamknąć drzwi na noc a wiadomo często przy nich wiszą kurtki itp. Proszę o zostawienie tematu w celu przestrogi. I na prawdę uważajcie, zamykajcie za sobą zawsze drzwi na zamek i obserwujcie czy ktoś często się tam nie kręci! Angry


RE: Uwaga na włamywaczy. - therin - 25-06-2012 11:03

Na jakiej ulicy mieszkasz?
Też jestem z sosnowca, co się w tym mieście dzieje...


RE: Uwaga na włamywaczy. - Max998 - 25-06-2012 11:08

Białostocka.


RE: Uwaga na włamywaczy. - Ombrinho - 25-06-2012 11:43

Sprawa jest poważna.... bo złodzieje robią się coraz bardziej bezczelni................ ale jakby weszli do twojego mieszkania tak byś ich przywitał

[Obrazek: indeksdd.png]