Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Poradnik] Zamawianie starterów - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Poradnik] Zamawianie starterów (/Temat-Poradnik-Zamawianie-starterow-55057)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Petr0 - 06-07-2012 20:31

Zapraszam do mojego poradnika Jak zamówić startery Heyah i Orange
Link CashFile: http://cashfile.org/download?file=1524977


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 06-07-2012 20:36

Widzę, że ktoś tu próbuje zarobić ^^
Szczerze to wątpię, że ktoś w ogóle to pobierze.
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się już w tym temacie i po jego przeczytaniu, każdy będzie wiedział jak zamawiać darmowe startery do Orange i Heyah. Skoro ja po przeczytaniu tego tematu to zrozumiałem, to inni bez problemu sobie z tym poradzą.
No ale "powodzenia" w sprzedaży Big Grin


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Petr0 - 06-07-2012 20:53

Ale przynajmniej nie trzeba czytać całego tematu żeby wiedzieć jak zamawiaćBig Grin


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 06-07-2012 20:57

No tutaj też nie trzeba czytać całego tematu Wink
Żeby zamówić startery wystarczy pierwszy post.
Dla bardziej wymagających - pierwsza strona.
I wydaje mi się, ż`e bardziej opłaca się poświęcić chwilkę, niż poświęcić 5 złotych albo darmowy starter. Smile
No ale to tylko moje skromne zdanie. Decyzja należy do ludu Big Grin


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Petr0 - 06-07-2012 21:19

(06-07-2012 20:57)surfer0700 napisał(a):  No tutaj też nie trzeba czytać całego tematu Wink
Żeby zamówić startery wystarczy pierwszy post.
Dla bardziej wymagających - pierwsza strona.
I wydaje mi się, ż`e bardziej opłaca się poświęcić chwilkę, niż poświęcić 5 złotych albo darmowy starter. Smile
No ale to tylko moje skromne zdanie. Decyzja należy do ludu Big Grin

Ale przecież pliki z serwisów PPA można pobierać za darmo Smile Wystarczy po aktywowaniu subskrycji anuloać ją i już Big Grin


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - kraviec123 - 06-07-2012 21:39

Niestety ale formularz zgłoszeniowy do zamówienia startera jest na tyle zrąbany, że nie mogę zaakceptować regulaminu gdyż poprostu strona ma dziwną rozdzielczość i w niektóre rubryki nawet nie mam jak wpisać danych; też tak macie ? ewentual jakaś help ?


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Roku00 - 06-07-2012 22:12

Spróbuj użyc innej przeglądarki.


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 07-07-2012 10:05

(06-07-2012 21:19)Petr0 napisał(a):  
(06-07-2012 20:57)surfer0700 napisał(a):  No tutaj też nie trzeba czytać całego tematu Wink
Żeby zamówić startery wystarczy pierwszy post.
Dla bardziej wymagających - pierwsza strona.
I wydaje mi się, ż`e bardziej opłaca się poświęcić chwilkę, niż poświęcić 5 złotych albo darmowy starter. Smile
No ale to tylko moje skromne zdanie. Decyzja należy do ludu Big Grin

Ale przecież pliki z serwisów PPA można pobierać za darmo Smile Wystarczy po aktywowaniu subskrycji anuloać ją i już Big Grin

Tak, tak. Tyle że aktywacja tej subskrypcji to koszt przeszło 6 złotych Tongue
Jak ktoś ma darmowy starter, to może pobrać Twój poradnik, jak zdobyć darmowe startery Big Grin

(06-07-2012 21:39)kraviec123 napisał(a):  Niestety ale formularz zgłoszeniowy do zamówienia startera jest na tyle zrąbany, że nie mogę zaakceptować regulaminu gdyż poprostu strona ma dziwną rozdzielczość i w niektóre rubryki nawet nie mam jak wpisać danych; też tak macie ? ewentual jakaś help ?

Dokładnie tak jak napisał Roku00.
Ja używam Google Chrome i wszystko śmiga jak należy.
Jeżeli potrzebujesz stabilności to polecam FireFox.
A Ty jaką przeglądarką wyświetlasz te formularze?
Wiem, że u mnie IE nie działa. . .


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Karpik - 09-07-2012 22:05

Jak na chwilę obecną wygląda sprawa zamawiania starterów z Orange i Heayah? W jakich proporcjach można zamawiać?


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 09-07-2012 22:06

Mi udało się zamówić 5 z Orange i 3 z heyah.
Reszta nie dochodzi.