Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Poradnik] Zamawianie starterów - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Poradnik] Zamawianie starterów (/Temat-Poradnik-Zamawianie-starterow-55057)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - damianus627 - 03-07-2012 15:08

Jeden użytkownik mi pisał że zamawiał jeden dzień startery i zamówił ich 200.


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - miniek9090 - 03-07-2012 17:07

zamawianie starterów jest płatne czy nie?!trzeba miec 18 lat przy odbiorze?!


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - twisted123 - 03-07-2012 17:59

Zamawianie nie jest płatne, a co do wieku to raczej wszędzie musisz mieć skończone 18 lat. Ale przecież nie będą Cię szukać i sprawdzać wieku... daj spokój.


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Kabajana - 03-07-2012 19:43

Niestety poradnik jest dość ubogi, ale jeśli są jakieś problemy, możecie pisać na PW, bo w temacie starterów jestem raczej obcykany lepiej jak każdy z tego forum.

Odpowiem na kilka pytań z tematu:

Listonosz zostawia listy w skrzynce, nie trzeba potwierdzać odbioru, więc można podawać fake dane
Poza tym w heyah jest skrypt, oraz pracownicy, którzy sprawdzają czy nie ma wielokrotnych powtórzeń adresu do wysyłki, więc radzę zamawiać <5 dziennie.
Kolego, ktoś Ci zamówił 200 starterów, czyli licz się z tym , że ŻADEN nie przyjdzie Smile
Autor, niestety nie znasz się na starterach, więc nie prowadź tego tematu(napisałeś że można zamówić 60 w godzinę, a ja je zamawiałem dziennie po 5 sztuk)
Poza tym ktoś napisał żeby ściągnąć poradnik z ppadownload, a ten poradnik to plagiatWink Ktoś skopiował moją treść z poradnika o starterach , wkleił do swojego poradnika, oraz dodał notkę o pobieraniu z fc i cb
Smile Piszcie z pytaniami na PW, bo tutaj trudno wam będzie o porządną odpowiedź


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 03-07-2012 21:32

Mi maksymalnie udaje się zamówić 2 dziennie. . .
Tzn. wypełniam 5 wniosków, ale otrzymuje tylko 2 potwierdzenia dziennie z heyah i 2 z orange.
Ktoś wie jak to obejść?


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - masterex2 - 03-07-2012 22:44

(03-07-2012 21:32)surfer0700 napisał(a):  Mi maksymalnie udaje się zamówić 2 dziennie. . .
Tzn. wypełniam 5 wniosków, ale otrzymuje tylko 2 potwierdzenia dziennie z heyah i 2 z orange.
Ktoś wie jak to obejść?

Niestety nie da się. Z resztą nie wiem jak do końca jest z tymi starterami zamawiałem tak jak Kabajana 5 starterów dziennie i tak dostałem anulację.


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 03-07-2012 22:53

A zanim dostałeś "anulację", to otrzymywałeś na email jakieś potwierdzenie?


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - Kabajana - 04-07-2012 08:51

Jeśli jest anulacja, to dostajesz meila jak zawsze z tym że sprawdzają dane itp, a potem jeśli anulacja jest to nie dostaniesz wiadomości że starter jest aktywowany, i wysłany pocztą polską Smile

Ja zamawiam 5 dziennie i przychodzą normalnie, może kilka dni było takich, że anulowali


Odp: [Poradnik] Zamawianie starterów - zbieramnas2 - 04-07-2012 08:56

A te startery nie są przypadkiem już rejestrowane na nas przy zamawianiu?

Wysyłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Zamawianie starterów - surfer0700 - 04-07-2012 10:55

Ja w ciągu 2 dni zamówiłem 3 startery z heyah i 2 z orange.
Z orange tylko tyle, bo jak zamawiam więcej to nie dostaje potwierdzeń, a z heyah mam teraz informację, że limit zostały wyczerpany.
Jak ominąć ten limit?