Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Porada (/Temat-Porada-5502)



Porada - foxofixo - 19-04-2010 17:06

Witam.

Proszę was o radę. Na jaką nagrodę najlepiej polować przy stanie konta 2600+ ? Widziałem dużo nagród. Ale na którą naprawdę warto i w miarę długo stoi na restocku.

Pozdrawiam.


RE: Porada - DonHoracy - 19-04-2010 17:11

ipody nano. Może nie jest to jakiś super sprzęt ale stoi najdłużej (przy twoim stanie punktów). Ewentualnie możesz się pokusić na bony paypal i amazon Smile Z tego co widziałem to rock band do wii stoi też długo ale jeżeli nie masz wii i chciałbyś to sprzedać to będzie trudno (mało chodliwy towar)


RE: Porada - Miu - 19-04-2010 17:18

mozesz zaryzykować z cool giftem.Może wrzucą ci jakies ps3 Big Grin


RE: Porada - foxofixo - 19-04-2010 17:20

(19-04-2010 17:11)DonHoracy napisał(a):  ipody nano. Może nie jest to jakiś super sprzęt ale stoi najdłużej (przy twoim stanie punktów). Ewentualnie możesz się pokusić na bony paypal i amazon Smile Z tego co widziałem to rock band do wii stoi też długo ale jeżeli nie masz wii i chciałbyś to sprzedać to będzie trudno (mało chodliwy towar)

Okey. Dzięki za podpowiedź. Kilka razy już brałem PayPal i to się za bardzo nie opłaca. Jak to jest z tym Amazon. Czy jeżeli zgarne ten kupon to czy można pokryć nim oprócz nagrody to i koszt przesyłki ? Bo oni nie wysyłają za free.

(19-04-2010 17:18)Miu napisał(a):  mozesz zaryzykować z cool giftem.Może wrzucą ci jakies ps3 Big Grin

Z tego co widze na innych forach (PL i ENG) + na YT odechciewa mi się tego Cool Gift. Oprócz admina nikt nie zgarną nic ciekawego z tego prezentu (oczywiście woda marki woda to już jest Cool i dotego Gift) .

Proszę również innych o poradę w sprawie owego dylematu.


RE: Porada - Bolt - 19-04-2010 17:34

Cytat: Czy jeżeli zgarne ten kupon to czy można pokryć nim oprócz nagrody to i koszt przesyłki ?
Tak

Cytat:Z tego co widze na innych forach (PL i ENG) + na YT odechciewa mi się tego Cool Gift.
No tutaj ryzykujesz, nie wiesz co dostaniesz czyli taki prezencik za free.. 2600 ptz? Dozbieraj 200 na ipoda toucha 32gb, albo dozbieraj 100 ptz i weź psp Go/Xboxa .. Przy tej ilości ptz możesz wziąć kilka fajnych rzeczy Wink


RE: Porada - foxofixo - 19-04-2010 17:47

(19-04-2010 17:34)Bolt napisał(a):  No tutaj ryzykujesz, nie wiesz co dostaniesz czyli taki prezencik za free.. 2600 ptz? Dozbieraj 200 na ipoda toucha 32gb, albo dozbieraj 100 ptz i weź psp Go/Xboxa .. Przy tej ilości ptz możesz wziąć kilka fajnych rzeczy Wink

No właśnie ja nie lubię ryzykować. No na ipoda toucha 32gb bym się skusił. A co PSP GO to to odpada bo tego się nie da przerobić. Z Xboxem jest jeszcze gorzej bo ma blokadę regionalną.

Proszę was wciąż o porady w sprawie nagrody ale również pragnę zapytać. Co najdłużej stoi na restocku:

1. New iPod Touch 32GB - 2800 PTZ
2. New iPod 16 GB Nano - 1700 PTZ
3. Amazon.fr E-Gift Card France 100 Euros - 2400 PTZ
4. Amazon.co.uk E-Gift Card UK 100 GBP - 2400 PTZ
5. Amazon.de E-Gift Card Germany 100 Euros - 2400 PTZ

Wciąż proszę dalej wpisujcie swoje porady.


RE: Porada - Bolt - 21-04-2010 14:23

Chyba na francuskiego amazona najdłużej stoi. A na razie znaleźli lukę w sav'ie patapona i podobno da się w coś pograć.. Ale bierz toucha 32gb Wink


RE: Porada - Mr.TaraN - 21-04-2010 16:01

Okularki Ray Ban'a pewnie długo stoją a kosztują raptem 1340 PTZ. Z tego co wiem to te okularki w Anglii chodzą po jakieś 70 funtów Tongue czyli jakaś kasa z nich jest Smile


Porada - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.