Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kody tyskie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: kody tyskie (/Temat-kody-tyskie-55008)



kody tyskie - Jumper002 - 23-06-2012 17:52

Potrzebuję kogoś do współpracy kto ma sporo kodów od tyskiego i wie, że nie ma dużych szans na wygraną.
Zrobiłem pewien skrypt do geasemonkey'a, który powinien wybierać jedną z trzech odpowiedzi w konkursie tyskie.
Tylko nie wiem czy działa, bo nie posiadam kodów a specjalnie piwa nie chcę kupować.
Za współpracę oczywiście jeżeli skrypt zadziała oferuję "strzelanie" w odpowiedzi dla tego kto pomoże sprawdzić.
Oferty proszę składać na pw i pisać ile posiada się kodów ewentualnie jeżeli nikt nie chce ryzykować może przedstawić ofertę sprzedaży kodów.


RE: kody tyskie - nitram - 23-06-2012 18:47

Mam 50 kodów ale jakoś tego nie widzę jakby miała działać współpraca, możemy zrobić tak że dasz mi program do testowania jak coś więcej wygram zz pomocą tego programu/skryptu odpalę Ci jedną zgrzewkę.


RE: kody tyskie - Jumper002 - 23-06-2012 19:42

no to inaczej, na razie chciałbym sprawdzić czy skrypt w ogóle działa, jeżeli ktoś sprzedał by 5 kodów za 2.5zł płatność pp, lub payza ewentualnie bank proszę pisać.


RE: kody tyskie - Drogbinio - 25-06-2012 20:48

Na kiedy najpóźniej potrzebujesz kody? Mogę sprzedać 20 szt


kody tyskie - Coristo - 26-06-2013 18:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.