Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej (/Temat-Zlece-Pisanie-komentarzy-do-postow-na-stronie-internetowej-55006)



[Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - Yanke$ - 23-06-2012 17:25

Witam! Wink

Poszukuję osoby bądź też osób do pomocy przy pracy nad stroną internetową. Pomoc polega na dodawaniu komentarzy do wpisów na stronie.

Więcej informacji na PW.

Gwarantuję dobrą płacę i miłą atmosferę. Wink

Poszukuję osób sumiennych, miłych i z podstawową znajomością języka angielskiego(ważne!). Na tyle podstawową by móc samemu napisać kilka zdań po angielsku.

Zapraszam wszystkich chętnym bo warto!


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - kometix - 24-06-2012 08:59

Usuń wiadomości na PW bo nie mogę się z tobą skontaktować.


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - greeeg - 24-06-2012 09:54

"Użytkownik Yanke$, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana."

Smile


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - eve667 - 24-06-2012 10:03

Skontaktuj się ze mną Smile


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - BabciaKleofas - 24-06-2012 10:36

Nie można się skontaktować. :/


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - Yanke$ - 24-06-2012 10:45

Już odblokowałem możliwość pisania prywatnych wiadomości Wink


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - kometix - 24-06-2012 12:59

Napisałem na PW.


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - eve667 - 24-06-2012 14:38

No ciekawe kto się dostanie : )


RE: [Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - Maniek2011 - 26-06-2012 21:41

też mogę pisać i nie chodzi tu tylko o komentarze mogę napisać coś jak chcecie


[Zlecę] Pisanie komentarzy do postów na stronie internetowej - Coristo - 26-06-2013 20:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.