Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 15:06

A co to jest restock ??
A punkty za wejście są naliczane ??


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - jakubu - 14-11-2009 17:28

Coming Soon nieznaczy przypadkiem : Będzie wkrótce (czy coś w tym stylu)? Bo mi tez to nie wchodzi i to może dlatego.

(14-11-2009 15:06)@eryt$ napisał(a):  A co to jest restock ??
A punkty za wejście są naliczane ??

punkty są naliczane tylko żeby były naliczane za wejście musisz się wylogować (jeśli jesteś zalogowany) i ponownie zalogować (u mnie to działa)


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 17:30

Restock to wypuszczenie towarów na strone przy czym masz około 10 min żeby wybrać co ci tam się marzy Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 17:42

I mogę sobie wybrać np. Konsole ale w ciągu 10minut od rozpoczęcia ?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 17:49

a u mnie to nie działa dlaczego jak sie loguje w nowy dzien to sa 2ptz a potem sie wylogowuje i zalogowuje i juz nie dolicza ptz co zrobic? ? Sad Sad


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 18:07

10 minut to to miało być tak metaforycznie , po prostu masa ludzi oblega wtedy strone i ciezko bedzie, jak masz dostateczna ilosc PTZ to mozesz wziąść.

Punkty naliczane są za JEDNO wejście w ciągu JEDNEGO DNIA , nie ma tak , że wejdziesz i wyjdziesz 10 razy i bedziesz miec 20 PTZ


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 18:09

to słabo ;/ hehe było by fajnie


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 18:11

(14-11-2009 17:30)Royside napisał(a):  Restock to wypuszczenie towarów na strone przy czym masz około 10 min żeby wybrać co ci tam się marzy Smile

Błąd Smile Podczas rozdania Locerz wypuszcza nowe przedmioty Smile Do naszej dyspozycji jest tylko lista, w której możemy sobie wybrać co będzie dostępne. Nie ma czegoś takiego jak wybiorę przedmiot 10 minut wcześniej... Nie ma i nie będzie, a żeby każdy miał równe szanse Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Royside - 14-11-2009 19:05

Chodziło mi o to że podczas wyprzedaży towary są tak szybko wykupywane i oblegane więc trzeba się spieszyć, a nie , że możesz sobie zamawiać w stylu PRE.


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - xellos666 - 14-11-2009 20:08

to troche nie ciekawie z tym Restockiem...trzeba będzie warować cały dzień przed kompem żeby zdążyć coś zamówić. Ale towary są chyba wypuszczane stopniowo co pare godzin w ciągu jednego dnia