Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 10:02

LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon. Gdy klikne przycisk cooming soon to na dole na pasku pojawia się jvoid(0);

PROSZĘ O POMOC Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 10:13

Witam,
odśwież cookies przeglądarki, jak to nie pomoże skontaktuj się z Lockerz pod mailem [email protected].
Prawdopodobnie masz wyłączone Java Skrypty przeglądarki bądź otwierasz stronę w nowej karcie.

Sprawdź moje przypuszczenia są słuszne i napisz jak będziesz miał jakieś pytania, albo błąd będzie nadal występował.
Pozdrawiam,
Bartek.


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 10:19

jak się odświeża cookies w internet explorer ??


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Magnus - 14-11-2009 10:22

w google poszukaj ja juz to zrobilem i nie pomogło Tongue


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 10:24

Co z nimi się dzieje nic nie pomogło. Maila już do nich napisałem. Trudno chyba trzeba czekać Sad


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 10:28

@eryt$:
Start -> prawy klawisz myszki na internet explorer -> Usuń pliki cookies.
Jak nie pomoże to ściągnij FireFox bądź Opere - dwie dużo lepsze przeglądarki.

MAGNUS95:
Jak nic nie wprowadzasz do tematu to lepiej się nie odzywaj... Offtopy tylko robisz...


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 10:39

Explorera też mam i tak samo Sad Więc błąd leży chyba po ich stronie Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 10:41

Ja mówię abyś ściągnął Opere bądź FireFox, a nie Internet Explorer...


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - @eryt$ - 14-11-2009 10:47

Znaczy się mam firefoxa i tak samo Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - BeSTeK - 14-11-2009 10:50

Hm, a próbowałeś z innego komputera się logować? Szczerze to wątpię, że to wina lockerz bo to by była wina skryptu strony, który jest używany przez całą społeczność lockerz. To musi być coś w twoich ustawieniach. Sprawdź na innym komputerze.