Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie (/Temat-Seria-Poradnikow-dot-Zarabiania-w-Internecie-54984)

Strony: 1 2


Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - Jahmaican - 23-06-2012 10:04

Witam. Od pewnego czasu po głowie chodziła mi myśl o tworzeniu poradników dot. zarabiania w internecie. Chciałbym przedstawić nowym osobą jakieś podstawy. na forum jest multum takich poradników ale myślę, że video i kontakt głosowy robi swoje i komuś po prostu przyjemniej sie uczy w ten sposób. dziś postaram się wrzucić 2 odcinki ( 1 juz jest ). Chcę go aktualizować stopniowo i w poprawnej kolejności robiąc wszystko po kolei by nikt nie zagubił się ;]

Kanał yt: http://www.youtube.com/user/ppaearners


Pozdrawiam ;]


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - adrick1197 - 23-06-2012 10:33

fajny pomysl Smile
i za free Smile


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - gosialdo - 23-06-2012 10:55

dokładnie. Fajny pomysł.
tylko mów troszkę głośniej Smile


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - Jahmaican - 23-06-2012 11:28

Dziękuję wszystkim za uznanie. Postaram się mówić głośniej. Myslę , że moja wymowa była dostatecznie głośna lecz mikrofon nie pozwala chyba na nic lepszego ;p


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - Jahmaican - 23-06-2012 17:26

Dzis ok godziny 20 ukaze sie filmik dot . szukania wlasciwej niszy , wyszukam taka , wrzucimy na serwis ppa , omowie dzialanie tagów i extra tagów , napisze troche o flagowaniu i jak sie od tego uchronic oraz o promocji naszych filmików ;p


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - Jahmaican - 24-06-2012 18:53

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=ufOJhbEMffA&feature=plcp[/my-youtube]


WItam. Tutaj Ethelv. Zapraszam na 2 część serii poradników poświęconych w całości zarabianiu w internecie metodą PPA. Dziś pokażę wam jak znaleść pieerwszą niszę , wrzucic ja na Youtube , otagować i wypromować. Będzie też troche o flagowaniu. Z góry proszę o rejestracje na serwisach wymienionych w poradniku z mojego reflinka. Dla was to nie będzie żadna różnica , mi to jednak pomoże Smile.


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - bytomiok - 25-06-2012 20:09

Filmiki zobaczę w całości jutro Smile
Odpaliłem filmik nr1 i strasznie źle się tego słucha. Jeżeli chcesz nabyć widzów to zainwestuj w jakiś dobry mikrofon.


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - gosialdo - 25-06-2012 21:00

Czyli miałem rację Smile
Słuchaj, musiałem netbooka do suboofera z głośnikami podłączyć bo inaczej nie było słychać. Reszta jest w jak najlepszym porządku Wink


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - eve667 - 25-06-2012 21:05

Bardzo m się podoba , tylko nie wiem jak z vagexem daje link swój do filmiku i jak to ustawić ? dam repa


RE: Seria Poradników dot. Zarabiania w Internecie - therin - 25-06-2012 21:51

Dajesz link filmiku i zaznaczasz, ile chcesz wyświetleń, lików, sub itp.