Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem (/Temat-Reklamy-z-sieci-afilacyjnej-Novem-54973)



Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - krabi - 22-06-2012 21:56

Jakis czas temu zalozylem kontow w sieci afilacyjnej Novem, wybralem sobie kilka programow i do wszystkich zostalem zaakceptowany, ale reklamy z czesci tych programow w ogole mi sie nie wyswietlaja, mam cos takiego:

Reklamy tego programu nie emitują się.
Prawdopodobna przyczyna to brak kodów emisyjnych.


Mam pule ogolna, ktora wysiwtla wszystkie reklamy z programow do jakich sie zglosilem. Probowalem nawet z pulami specjalnie tworzonymi dla siebie, zmienialem ustawienia ale nic 0 efektow.
Spotkal sie ktos moze z czyms takim wie o co chodzi?


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - michal4152 - 23-06-2012 18:09

Chodzi o to że nie możesz sobie sam wybierać co będziesz zamieszczał tylko novem decyduje co będzie wyświetlać u ciebie, kiedyś była opcja wybrania kreacji AVIVA ale też zablokowali to. Wszystkie programy w których uczestniczysz będą wyświetlane ale ty nie będziesz decydował o tym oni zdecydują co więcej będzie się wyświetlać a co mniej na stronie głównej jest wykaz "Skuteczność programów partnerskich" i tam jest wyszczególnione ale o tym chyba wiesz.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - krabi - 24-06-2012 11:13

Jest tak, ze jesli interesuje Cie jakis program, zglaszasz sie do niego i dostajesz np. na drugi dzien e-mail z informacja:

Gratulujemy! Twoje zgłoszenie do programu zostało przyjęte.

Jeśli już zamieściłeś kod puli ogólnej w swoim serwisie, kreacja zacznie się wyświetlać automatycznie i nie musisz podejmować żadnych działań.

Jeśli jeszcze nie emitujesz reklam, proponujemy Ci trzy rozwiązania:


możesz pobrać kod puli ogólnej (w potrzebnym rozmiarze), w której emitują się kreacje z wszystkich kampanii, w których uczestniczysz. Polecamy to rozwiązanie ze względu na wygodę - przystępując do kolejnych programów nie będziesz musiał instalować dodatkowych kodów reklam.


możesz utworzyć własną pulę reklam , do której dołączysz kreacje z wybranych przez Ciebie programów. Korzystając z tej puli decydujesz o częstotliwości wyświetlania kreacji.



Czyli jak zostalem zaakceptowany i mam pule ogolna to wszystkie reklamy do ktorych zostalem zaakceptowany powinny sie wyswietlac, a u mnie wyswietlaja sie te na ktorych mozna najmniej zarobic, a te najciekawszen, na ktore mogli by zareagowac internauci sie nie wyswietlaja. W panelu Novem mam wlasnie taka informacje:

Reklamy tego programu nie emitują się.
Prawdopodobna przyczyna to brak kodów emisyjnych.


Mam 3 reklamy, w ktorych jestem zaakceptowany i jeszce zadna mi sie nie wyswietlila tylko od poczatku 3 inne te same, a zaakceptowanych mam lacznie 6 czy 7

Napisz do nich jeszcze, ale chyba z Novem przy takim dzialaniu reklam to sie nie da nawet na utrzymanie strony zarobic.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - NOVEM - 23-07-2012 14:22

Krabi, jeśli nadal masz jeszcze tego typu pytania techniczne, to zawsze chętnie pomożemy we wszelkich problemach, czy odpowiemy na wątpliwości. Zawsze możesz skontaktować się ze swoim opiekunem, który wyświetla Ci się w Twoim panelu wydawcy, albo zadzwonić na nr (12) 426 23 90.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - krabi - 23-07-2012 14:39

No nie wiem czy pomożecie
Raz już wysyłałem pytanie do konsultanta, który widniał w panelu. 0 reakcji.

Wysłałem zapytanie na e-mail dostałem jakąś tam odpowiedź od kobiety, że nie mam zainstalowanych kodów reklamowych. Jak napisałem, że kody mam zainstalowane żadnej innej informacji o problemie nie otrzymałem.

Na forach większość osób, która miała przyjemność współpracować z Novem, Waszym supportem była rozczarowana.

Więc napisz czemu najlepsze reklamy z najlepszą stawką u mnie się nie wyświetlały, miałem taki komunikat:

Reklamy tego programu nie emitują się.
Prawdopodobna przyczyna to brak kodów emisyjnych.


Ja obstawiam, że pula była zarezerwowana tylko dla wybranych. Pomimo, że zgłosiłem się do programu i zostałem zaakceptowany.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - NOVEM - 12-09-2012 11:26

Krabi, pomożemy na pewno. Naprawdę zachęcamy do skorzystania z podanego przez nas wcześniej numeru telefonu. Jeśli zadzwonisz i opowiesz o szczegółach, to będziemy w stanie po pierwsze rozwiać Twoje wątpliwości, a po drugie - monitorujemy jakość odpowiadania na problemy techniczne naszych pracowników - tak więc pomożesz nam usprawnić obsługę, jeśli opowiesz kiedy dokładnie to było, kto Ci nie odpowiedział etc.

A czemu najlepsze reklamy się u Ciebie nie wyświetlały? Przyczyn mogło być kilka, na przykład błędna instalacja kodów. Takie przypadki rzadko się zdarzają, ale jeśli już się zdarzą trzeba im się przyglądać indywidualnie. W każdym razie nie ma czegoś takiego, jak "pula dla wybranych". Jeszcze raz zachęcamy do poświęcenia chwili i chwycenia za telefon :-) i zadzwonienie na: (12) 426 23 90.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - krabi - 12-09-2012 12:56

Już dostałem odp. niby pula ogolna nawala i zalecili mi stosowanie puli wlasnej, wtedy wszystkie wybrane programy powinny dzialac. Jeszcze tego nie testowalem, ale przetestuje.


RE: Reklamy z sieci afilacyjnej Novem - miniek9090 - 18-09-2012 20:03

czy można tutaj usunąć konto ??