Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Placi! Shareyt.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Placi! Shareyt.com (/Temat-Placi-Shareyt-com-54967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Placi! Shareyt.com - Lolericeer - 04-07-2012 08:14

(04-07-2012 06:55)tril2006 napisał(a):  Witam, mam problem z serwisem Digg. Za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat: "We couldn't verify your digg! Are you logged on to digg.com as http://digg.com/nazwaużytkownika? Refresh the page and retry."

Może ktoś wyjaśnić jak się tam poruszać, aby zaliczyło kliki. Jeżeli dobrze rozumiem wystarczy nacisnąć digg(like jak na fejsie) i tyle, a potem potwierdzić.
Sprawdź, czy w Settings masz wpisane w rubryce "Your Digg Username" twoją nazwę użytkownika (NIE LINK do profilu!) np. Imię i nazwisko w przypadku rejestracji z Facebookiem.
Z Digg'iem (z tymi klikami) może być trochę inaczej, trzeba kliknąć albo: na kciuka w górę, albo na "Follow", w zależności, jaki typ zadania. Zawsze ci wyskoczy okienko, gdzie musisz zrobić to wyżej, a następnie kliknąć Confirm.


RE: Placi! Shareyt.com - tril2006 - 04-07-2012 10:31

(04-07-2012 08:14)Lolericeer napisał(a):  
(04-07-2012 06:55)tril2006 napisał(a):  Witam, mam problem z serwisem Digg. Za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat: "We couldn't verify your digg! Are you logged on to digg.com as http://digg.com/nazwaużytkownika? Refresh the page and retry."

Może ktoś wyjaśnić jak się tam poruszać, aby zaliczyło kliki. Jeżeli dobrze rozumiem wystarczy nacisnąć digg(like jak na fejsie) i tyle, a potem potwierdzić.
Sprawdź, czy w Settings masz wpisane w rubryce "Your Digg Username" twoją nazwę użytkownika (NIE LINK do profilu!) np. Imię i nazwisko w przypadku rejestracji z Facebookiem.
Z Digg'iem (z tymi klikami) może być trochę inaczej, trzeba kliknąć albo: na kciuka w górę, albo na "Follow", w zależności, jaki typ zadania. Zawsze ci wyskoczy okienko, gdzie musisz zrobić to wyżej, a następnie kliknąć Confirm.


Dzięki, reput poleciał. Pomogło zmienić na samą nazwę użytkownika


Co zrobić, żeby twitta non-stop nie zawieszali?


RE: Placi! Shareyt.com - djmurek - 05-07-2012 22:10

Wie ktoś może czy jest jakies ograniczenie na microjob (cpalead)? Na jednym starterze w tym serwisie zalicza mi max 3 oferty w jeden wieczor...


RE: Placi! Shareyt.com - tril2006 - 06-07-2012 14:27

(05-07-2012 22:10)djmurek napisał(a):  Wie ktoś może czy jest jakies ograniczenie na microjob (cpalead)? Na jednym starterze w tym serwisie zalicza mi max 3 oferty w jeden wieczor...

U mnie jest to samo. Potem wywala, że zły numer.

Zrobiłem dzisiaj pierwszą wypłatę. Kasa już doszła, ale pobrali 0,38$. U was też tak jest?


RE: Placi! Shareyt.com - tril2006 - 10-07-2012 23:03

Sorki, że post pod postem, ale mam problem. Od 3 dni nie mam bonusu. Wywala taki komunikat: You have got it! Bonus claimed! Come back tommorrow!

Punktów nie dodaje. Wie może ktoś czemu tak jest?


RE: Placi! Shareyt.com - djmurek - 16-07-2012 22:49

[Obrazek: 5c38afb5bba49c99.jpg]

Pomogę na pw!
Pozdro Smile


RE: Placi! Shareyt.com - klook - 17-07-2012 15:43

opłaca się ?


RE: Placi! Shareyt.com - tommy003 - 21-07-2012 18:12

(17-07-2012 15:43)klook napisał(a):  opłaca się ?

Myślę, że tak. Wczoraj dołączyłem do serwisu i mam ponad 500 punktów.

Mam pytania :

Wie ktoś może czemu nie wczytuje mi filmików youtube w Youtube Views ?
Normalnie na yt działają ale w tym nie, a dużo coinów jest za oglądanie filmików.

i jeszcze jedno:

W google + Follow też mi nie zalicza punktów i wyskakuje coś takiego:

Kod:
Sorry we couldnt verify! Are you logged on to Google Plus as
https://plus.google.com/u/0/106734592139283021185

* Check your Google Plus account status and make sure Google Plus is not limiting it.
Refresh the page and retry .. * You can also try to use a different Google Plus account with Shareyt.com.

Stosowałem się do wskazówek z poprzednich stron, ale nic nie pomaga i nadal nie działa.

Proszę o pomoc, bo bez tego mój zarobek jest dwa razy mniejszy.


RE: Placi! Shareyt.com - tril2006 - 22-07-2012 12:05

djmurek jak jest u Ciebie z wykonywaniem microjobs? Robię na nowym starterze i nie chce ich zaliczać. Jak możesz napisz jak to Ty robisz czy na PW czy tutaj.


RE: Placi! Shareyt.com - tommy003 - 22-07-2012 16:02

(22-07-2012 12:05)tril2006 napisał(a):  djmurek jak jest u Ciebie z wykonywaniem microjobs? Robię na nowym starterze i nie chce ich zaliczać. Jak możesz napisz jak to Ty robisz czy na PW czy tutaj.
ja właśnie straciłem 5 złotych na koncie z telefonu za 2 microjobs ;/
a dwa zadania = 1$ czyli nawet nie odzyskam...

EDIT: Już wiem jak uniknąć kosztów Big Grin Kupie ten starter z plusa i już Big Grin

Dzisiaj kolejny raz robie te same microjobsy Big Grin Dziwne to troche. I mi zalicza