Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA (/Temat-Wideo-Konferencja-z-Przedstawicielami-Polskich-Hostingow-PPA-54939)

Strony: 1 2 3


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - cupcup - 23-06-2012 18:06

Karczu , date już znasz oraz godz ?


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Dennisek78 - 23-06-2012 18:16

Karczu mam nadzieję że pytań nie znają właściciele serwisów ?

Ja uważam że taka konferencja to dobry pomysł, jakby się zgodziło cashfile to może byśmy pogadali na żywo o prizersie Heart


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - LessiPL - 23-06-2012 20:49

Karczu gdybyś nie zachowywał się jak neokid który pozjadał wszystkie rozumy to pewnie przyjąłbyś krytykę, gdyby prowadził to ktoś ogarnięty, a nie napinacz który zawsze dąży do dramy to pomysł mogłby być ciekawy. I just saying.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Killer - 23-06-2012 21:10

(23-06-2012 13:51)Karczu napisał(a):  Jakby Twoje życie nie ograniczało się tylko do tego forum, to może na CashWhiz.org byś nieco inaczej patrzył. Każdy kiedyś zaczyna i nie wiem czemu ze względu na wiek serwisu mam kogoś odrzucać - zwłaszcza, jak CashWhiz oferuje stawkowo obecnie najwięcej, a podobno tylko to się dla Was liczy - stawki. Nikogo nie zmuszam do brania udziału, jednak według mnie ocenianie czegoś, co jeszcze się nie odbyło godzi trochę w dobre imię kogoś, kto na forum powinien świecić przykładem - zwłaszcza, że to może być coś ciekawego.
To że twoje życie ogranicza się do szukania intryg, nie daje Ci prawa oceniania innych swoją miarką, szczególnie że mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Napisałeś wątek na Naszym forum, więc mam prawo napisać co o nim sądzę, w mojej ocenie pomysł jest po prostu głupi. Nie potrafisz się z tym pogodzić? To już twój problem.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Karczu - 23-06-2012 22:34

cupcup, jeszcze nie znam. Najwcześniej koniec przyszłego tygodnia.

dennisek78, na pewno nikt nie będzie znał. Dzięki Smile

LessiPL, pozostawię Ciebie i Tymka bez komentarza. To hostingi prowadzą kłótnie (może akurat nie tu, bo tu średnio bywają spiny między nimi, ogłem tu jakoś nie tętnią życiem ostatnio), dlatego uznałem, że można w końcu jakoś w jednym miejscu ich zebrać i nie szukać kłótni, a przeprowadzić z nimi i userami fajną rozmowę opierającą się na konkretach i argumentach. Kto tu dąży do dramy ten tu dąży jak widzę...

Killer, potrafię się z tym pogodzić, przyjmuję krytykę i kontrargumentuję Twój post, dziwi Cię to? To jest forum, od tego służy - dyskusji, a nie przytakiwania "wyższym".


Z tego forum już spadam bo zawsze tu była dziwna atmosfera. Jak ktoś jest zainteresowany czymś więcej niż kółkiem wzajemnej adoracji Tymków i innych to wiecie gdzie szukać rzeczowych informacji - LCP lub UCOM. EOT.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - LessiPL - 24-06-2012 06:56

dziwna atmosfera? przemyśl to, może w końcu zrozumiesz dlaczego twoje forum jest szambem.
Jedyną osobą która kogokolwiek poucza jesteś Ty, więc daruj sobie te kiepskie wpisy, gdybyś umiał przyjąć krytykę nie płakałbyś jak dziecko któremu zabrano klocki, tyle w temacie.
A swoje prywatne sprawy z tymkiem załatwiaj samemu a nie tutaj, oba Wasze serwisy to dno.
Dorośnij i wtedy bierz się za prowadzenie konferencji, bo póki co jesteś tak stronniczy i uparty, że nawet gdybyś chciał to się do tego nie nadajesz.

Pozdrawiam


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - ciemak666 - 24-06-2012 07:04

sądzę że mogłoby to być nawet ciekawe, nie znam tego "karczu" ale po jego wpisach wydaje mi się, że nie bardzo się nadaje do prowadzenia takiego spotkania, gdyby zajął się tym ktoś starszy (mentalnie) i było by to przeprowadzone na poziomie to czemu nie Smile chociaż wiadomo, że każdy i tak będzie opowiadał bajki by jak najlepiej się sprzedać Tongue


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Scarface - 24-06-2012 07:06

AstroCash.org oraz Real-Cash.org jeszcze nie istnieją więc nie wiem czy warto


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - ciemak666 - 24-06-2012 07:11

Sam temat prawdopodobnie już nie aktualny.

(24-06-2012 07:06)Scarface napisał(a):  AstroCash.org oraz Real-Cash.org jeszcze nie istnieją więc nie wiem czy warto

Fakt, astrocash już ponad pół roku to otwieraSmile ciekawe czy się z tym ruszą.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Killer - 24-06-2012 07:18

Skoro autor tematu nie zamierza go dalej prowadzić, ma problemy z komunikacją z innymi użytkownikami to temat przenoszę tam gdzie jego miejsce.