Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA (/Temat-Wideo-Konferencja-z-Przedstawicielami-Polskich-Hostingow-PPA-54939)

Strony: 1 2 3


Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Karczu - 21-06-2012 18:50

Witajcie

Ciągle jesteśmy świadkami konfliktów pomiędzy polskimi hostingami typu PPA. Wpadłem więc wczoraj na pomysł, aby zorganizować Wideo-Konferencję z przedstawicielami tych czołowych, jak i bardziej niszowych serwisów.

Dzięki temu moglibyśmy skonfrontować ich ze sobą "na żywo", mając w końcu dobrą i miarodajną możliwość porównania tego, co mają do zaoferowania i powiedzenia - również między sobą. Dobrze wiemy, że nad ripostą pisaną można myśleć kilka godzin, a na zadane pytanie na żywo odpowiedzieć trzeba od razu. Oczywiście przedstawiciele hostingów mogliby wybrać, czy chcieliby nadawać sam dźwięk, czy też może obraz + dźwięk. Wolny wybór.

Wstępnie wymyśliłem, aby składało się to z 3 części. Pierwsza byłaby "na rozgrzewkę" z kilkoma podstawowymi pytaniami ode mnie, druga byłaby z pytaniami pisanymi na bieżąco przez Was na czacie, a trzecia - wg mnie najciekawsza - polegałaby na tym, że każdy hosting mógłby zadać przedstawicielom innych hostingów po jednym lub dwa pytania.

Całość mogłaby się odbyć na platformie http://tinychat.com lub czymś podobnym (możecie proponować), aby mieć pewność, że technicznie nie będzie jakiegoś faila.

Co Wy na to? Smile

Hostingi, które wyraziły już swoje zainteresowanie:
[Obrazek: logo.png] [Obrazek: logo.png] [Obrazek: cashbuzz.jpg]


Hostingi, które odrzuciły już naszą propozycję:
GoUpload.net


Hostingi, które jeszcze nie odpowiedziały:
CashFile.org, TimeUpload.net, Get4File.com, AstroCash.org, Real-Cash.org


Czekamy na odpowiedź!


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - LessiPL - 21-06-2012 19:04

już widzę jak kiljan odpowiada na pytania Lol


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Killer - 21-06-2012 19:04

jak komuś się nudzi to pewnie, ale nie ma co się spodziewać rewelacji że po takiej konferencji ktoś nagle zacznie zarabiać.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Karczu - 21-06-2012 19:09

Ta konferencja zarobków nikomu nie zmieni przecież Smile Tu chodzi o konfrontację na wyższym poziomie tych, którzy lubią się ze sobą konfrontować Smile


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - LessiPL - 21-06-2012 19:18

Tak jak killer wspomniał, jak ktoś nie ma co robić to może sobie posiedzieć, nie oczekuje niczego konstruktywnego po takiej konfrontacji.
Pachnie to masowym spotkaniem hejterów i fanboyów.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - milosz998 - 21-06-2012 20:26

To jest dobry pomysł z tym że ktoś musiałby to zorganizować na poważnie, bo jak tak byle jak wejdą i zaczną gadać to będzie jeden wielki przypał.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Karczu - 23-06-2012 12:33

CashWhiz.org potwierdziło swoje zainteresowanie i udział, natomiast GoUpload.net niestety odrzuciło naszą propozcyję.

Czekamy na odpowiedzi od hostingów: CashFile.org, CashBuzz.org, TimeUpload.net, AstroCash.org oraz Real-Cash.org.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Dennisek78 - 23-06-2012 12:42

Czemu goupload odrzuciło propozycję ? Lol

Czyżby nie mieli odwagi na poważną konferencję ? Smile


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Killer - 23-06-2012 13:25

(23-06-2012 12:42)dennisek78 napisał(a):  Czemu goupload potwierdziło propozycję ? Lol

Czyżby nie mieli odwagi na poważną konferencję ? Smile

poważną ?bekabeka

Jak dla mnie, żaden szanujący się serwis nie będzie uczestniczył w szczeniarskich pogawędkach i szczerze nie dziwię się że GoUpload zrezygnował. Cały pomysł jest chory, gdyż zmierza do tego by ktoś komuś pocisnął na livie...

Cytuje autora :

Cytat:...wiemy, że nad ripostą pisaną można myśleć kilka godzin, a na zadane pytanie na żywo odpowiedzieć trzeba od razu...


Każdy zainteresowany zna stawki, minusy i plusy każdego z serwisów, uważam że jest to nakręcanie niepotrzebnej niemiłej atmosfery pomiędzy konkurencyjnymi serwisami.


Dodam, że samo zaproszenie, nieznanego nikomu serwisu CashWhiz było policzkiem w twarz dla liderów serwisów uploaderskich, nie będzie zdziwieniem jeśli tylko nikomu nieznane serwisy zgłoszą się do udziały w tym przedsięwzięciu, gdyż nikt ich nie zna i nie mają nic do stracenia, a jedynie okazję do reklamy.
Nie wiem czy to pomyłka, jednak nie wymieniłeś firecasha na liście zaproszonych.


RE: Wideo-Konferencja z Przedstawicielami Polskich Hostingów PPA - Karczu - 23-06-2012 13:51

Jakby Twoje życie nie ograniczało się tylko do tego forum, to może na CashWhiz.org byś nieco inaczej patrzył. Każdy kiedyś zaczyna i nie wiem czemu ze względu na wiek serwisu mam kogoś odrzucać - zwłaszcza, jak CashWhiz oferuje stawkowo obecnie najwięcej, a podobno tylko to się dla Was liczy - stawki. Nikogo nie zmuszam do brania udziału, jednak według mnie ocenianie czegoś, co jeszcze się nie odbyło godzi trochę w dobre imię kogoś, kto na forum powinien świecić przykładem - zwłaszcza, że to może być coś ciekawego.

Kolejny hosting potwierdził swoje zainteresowanie:
[Obrazek: cashbuzz.jpg]

FC nie umieściłem na liście zaproszonych, bo sami zgłosili się do mnie z chęcią udziału w tej Konferencji po tym, jak zaproponowałem jej stworzenie, jednak przed tym, jak składałem propozycje Hostingom.

Pozdrawiam


Edit: Get4File już zaproszone.