Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u (/Temat-zatwierdzenie-aplikacji-na-facebook-u-54929)



zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - damianpoland - 21-06-2012 14:09

Witam, potrzebuję pare osób, które zostaną moimi znajomymi na fb, a ja wyślę Wam zaproszenie do aplikacji, a Wy jest zakceptujecie (dokładne info na PW). Płacę przelewem błyskawicznym na konto bankowe. Swoje propozycję proszę składać do mnie na PW.


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - Dennisek78 - 21-06-2012 14:35

Myślę że to .... aplikacja "sprzedaj kumpla " ? Big Grin

Pisz prosto z mostu a nie ...


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - marcel_kk - 21-06-2012 14:38

Ile płacisz???


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - damianpoland - 21-06-2012 14:39

dennisek78 nie to nie ta aplikacja, marcel-kk idzie PW do Ciebie.


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - damianpoland - 22-06-2012 19:57

mam kolejne 5 zaproszeń do akceptacji, więc zapraszam na PW Wink

EDIT: jeszcze 4


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - janek_123 - 23-06-2012 10:56

pisz na PW


RE: zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - damianpoland - 23-06-2012 14:19

Chwilowo nieaktualne, jak będę potrzebował to napisze w temacie. Osoby posiadające z 5 kont na fb mogą pisać na PW to jak będę potrzebował nowe osoby w pierwszej kolejności będą dostawali info na PW.


zatwierdzenie aplikacji na facebook-u - Coristo - 26-06-2013 20:02

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.