Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? (/Temat-Dobrze-platne-ankniety-jak-je-robic-by-zaliczalo-54928)



Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Matez - 21-06-2012 13:54

Witam. Swoje pytanie kieruję do osób zarabiających na takich serwisach jak RewardingWays.com, Megaearn.org itp. Wie ktoś może jak prawidłowo wykonać ofertę której adres strony zaczyna się na "http://dkr1.ssisurveys.com"? Są to ankiety za których wypełnienie dostaje się od 0,2$ do nawet 0,6$. Problem w tym że ile razy ich nie wykonywałem to i tak mi ich nie zaliczało. Za każdym razem kończy się na wiadomości "Przepraszamy, ale w tym momencie nie możemy zaoferować panu nowych ankiet. Prosimy spróbować jutro" czy jakoś tak.

Jeśli ktoś nie kojarzy tej strony po adresie, to wrzucam screen:

[Obrazek: LKptS.pngp]


RE: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Michał Bereszyński - 21-06-2012 15:34

Musisz się zakwalifikować do ankiety
Tu nie ma jednej możliwości wypełnienia tej oferty


RE: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Matez - 21-06-2012 15:59

(21-06-2012 15:34)Michał Bereszyński napisał(a):  Musisz się zakwalifikować do ankiety
Tu nie ma jednej możliwości wypełnienia tej oferty

Czyli to jest tak że dziś jedne dane zaliczy, a jutro już nie? Czyli w jednym dniu muszę po prostu próbować różnych możliwości i czekać aż jedną z nich zaakceptuje, tak? A czy komukolwiek tę ofertę zaliczyło?


RE: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Michał Bereszyński - 21-06-2012 16:50

Ja parę razy robiłem
Zależy czy akurat trafisz na ankietę przygotowaną pod daną grupę respondentów
I jeszcze np w połowie wypełniania może ci wyskoczyć że twoje odpowiedzi im nie pasują i do widzenia Smile


RE: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - JaviDesire - 21-06-2012 17:09

Dokładnie jak pisze ^UP.
Mi również kilka razy udało się wykonać te oferty.


RE: Dobrze płatne ankniety - jak je robić by zaliczało? - Pablo1979 - 21-06-2012 18:42

Ja również już kilka razy wypełniłem . Nawet dzisiaj miałem na temat papierosów Smile. A tak w ogóle to przed każdą próbą wypełniania czyszczę komp z ciasteczek czasami to pomaga Smile