Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na wypełnianiu ankiet !!! SPRAWDZONE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na wypełnianiu ankiet !!! SPRAWDZONE (/Temat-Zarabiaj-na-wypelnianiu-ankiet-SPRAWDZONE-54914)



Zarabiaj na wypełnianiu ankiet !!! SPRAWDZONE - czester20 - 20-06-2012 23:25

COŚ NOWEGO !!!
Po raz pierwszy zetknąłem się ze stronkami, które oferują wypełnianie ankiet bezpośrednio (nie poprzez serwis PTC itp) A CO NAJWAŻNIEJSZE PŁACĄ !!!
Stronki są pod numerami. Tak naprawdę jest ich bardzo dużo.
Wszystkich jeszcze nie zdążyłem sprawdzić.
Daje po kolei zaczynając od sprawdzonych. Pamiętaj że nie do każdej ankiety, nadaje się twój typ osoby. Firmy poszukują odpowiednich ludzi spełniających charakterystykę ich modelu klienta. POWODZENIA !!!


>1<>2<>3<>4<>5<>6<>7<>8<>9<>10<>11<>12<>13<>14<>15<>16<>17<>18<>19<
>20<>21<>22<>23<>24<>25<>26<>27<>28<>29<>30<>31<>32<>33<>34<>35<>36<


Polecam eksploracje mojego zbioru.
Za niektóre oferty wynagrodzenia są naprawdę warte czasu. Tu nie chodzi już o klikanie w reklamy, a o opinie na konkretny temat. Firmy interesują się zapotrzebowaniem i typem swoich klientów, po to żeby móc skuteczniej uderzać w nich swoimi produktami czy usługami.



Zarabiaj na wypełnianiu ankiet !!! SPRAWDZONE - Roben - 21-06-2012 09:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.