Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) (/Temat-Najnowszy-news-o-nowej-funkcji-czyzby-SHOP-5489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - gaspare - 19-04-2010 17:49

Hm, pewnie coś niepotrzebnego.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Sethy - 19-04-2010 18:17

Mi się wydaje że może być to jednak shop, ale wszystko się okaże jak już wyjawią co to takiego Smile
ps. nie wiem czy widzieliście ale można już wejść do shopu ale tylko przez taki link: http://www.lockerz.com/shop wtedy przenosi was do sklepu i na boku jest napis "shop comming soon" Smile


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Mattix - 19-04-2010 18:29

No tak sethy, fakt, nie było tego jeszcze kilka dni temu, był tylko napis tam ,, More Soon '' Wink

No nic, pozostaje nam czekać. Poczekamy, zobaczymy


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - rj7rad - 19-04-2010 18:29

(19-04-2010 18:17)Sethy napisał(a):  Mi się wydaje że może być to jednak shop, ale wszystko się okaże jak już wyjawią co to takiego Smile
ps. nie wiem czy widzieliście ale można już wejść do shopu ale tylko przez taki link: http://www.lockerz.com/shop wtedy przenosi was do sklepu i na boku jest napis "shop comming soon" Smile

Rzeczywiście! Może to na prawdę sklep Tongue


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Andaramuxo - 19-04-2010 19:03

Dla każdego kto myśli, że to będzie shop czeka niemiłe rozczarowanie.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - maglownik - 19-04-2010 19:08

skad wiesz?Smile


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wenersky - 19-04-2010 19:09

Hmm... Jakby się zastanowic, to to może byc jednak ten shop- bo w newsie jest o "zapowiedzi", a "szopa" mogą zapowiedziec chocby i na swięta... Wielkanocne. Wink


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Bot222 - 19-04-2010 19:37

Nom
Nie rozczarujcie się jesli to nie sklep,ale mogą otworzyć sklep ale nagród nie będzie tylko restocki ale może będzie pokazany wygląd sklepu !!.
A sklep będzie do du***py bo przeciesz na innych stronkach jest sklep to nagród prawie nigdy nie ma !!.Ale pomyślcie przeciesz nie robili by sklepu jak by nie było to dla nich korzystniej.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Mr.TaraN - 19-04-2010 20:13

Widzę, że takie tematy to tylko szansa, żeby sobie ponabijać posty. Nie obraźcie się, ale śmieszą mnie 10- krotne posty, jeden pod drugim "To nie SZOP!", "PEWNIE GRY!1!1!11". Takie tematy powinny być jedynie ankietowane, a funkcja "post" powinna być zamknięta. Dziękuje za uwagę - pozdrawiam.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Zythus - 19-04-2010 20:23

Zgadzam się z panem wyżej