Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) (/Temat-Najnowszy-news-o-nowej-funkcji-czyzby-SHOP-5489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wenersky - 19-04-2010 16:47

Hmm... Napisali "stay tunned", więc raczej to nie będzie shop, bo po co mielibys my czekac na to? Moim zdaniem najprawdopodobniej będą to Gierki, ot kolejna szansa na zdobycie PTZ.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Miu - 19-04-2010 16:49

ot,kolejna szansa Tongue moze zaczynają od gierek i zaczna się pojawiać nowe sposoby zdobywania PTZ(te 15 Big Grin).A oznaczałoby to,że niedługo bedzie shop.. :]


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Marcos2233 - 19-04-2010 17:06

Licze że to bedzie SHOP TongueP ale jednak bardziej prawdopodobne wydają mi sie "Gry i inne w PLAY" Big Grin


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wenersky - 19-04-2010 17:10

Przemyslałem- na 1000000% nie bedzie to shop- juz zapowiedzieli 2 restocki przeciez (dla USA i reszty)!


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - qwedc - 19-04-2010 17:15

albo będą leciały punkty za słuchanie muzyki (którą dodadzą) Wink albo za czas spędzony na lockerz.com Wink Big Grin


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - foxofixo - 19-04-2010 17:17

(19-04-2010 17:10)Wenersky napisał(a):  Przemyslałem- na 1000000% nie bedzie to shop- juz zapowiedzieli 2 restocki przeciez (dla USA i reszty)!

Hmm a ja właśnie myślę że to będzie shop. Ceny wzrosły przecież bo niby przygotowują do sklepu. Może i będzie otwarty ale wszytko będzie Moor Soon albo Fresh Out. A odblokują po tych restockach. I co za tym idzie pewnie ceny znowu skoczą x2.

Takie są moje przemyślenia.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Tech - 19-04-2010 17:28

Oni mają to dopiero zapowiedzieć, nie otwierać, więc się tak nie ekscytujcie...

Oczywiście zapowiedzenie sklepu jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza, że ostatnio uaktualnili stronę z przyszłym 'shopem".


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Songoku - 19-04-2010 17:28

Wieżę że to będzie SHOP


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wenersky - 19-04-2010 17:33

(19-04-2010 17:17)foxofixo napisał(a):  
(19-04-2010 17:10)Wenersky napisał(a):  Przemyslałem- na 1000000% nie bedzie to shop- juz zapowiedzieli 2 restocki przeciez (dla USA i reszty)!

Hmm a ja właśnie myślę że to będzie shop. Ceny wzrosły przecież bo niby przygotowują do sklepu. Może i będzie otwarty ale wszytko będzie Moor Soon albo Fresh Out. A odblokują po tych restockach. I co za tym idzie pewnie ceny znowu skoczą x2.

Takie są moje przemyślenia.

Bez przesady z tymi cenami x2- niedawno je wystarczająco zwiększyli. A gdyby mieli otworzyc sklepik, to po co organizowac 2 restocki? A i jeszcze jedno- napisali "stay tunned", więc raczej dodadzą cos dzis lub w ciagu tego tygodnia.
Przeczytałem jeszcze raz newsa i... Kurde już sam nie wiem, ale NA PRAWDĘ wątpie, żeby to był shop- ot pesymista ze mnie


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Mathis K - 19-04-2010 17:43

wedlug mnie trosze szybko na shop jak juz to otworza po tych restockach ale raczej nie teraz...moim zdaniem beda to gry lub cos w ten desen Big Grin