Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) (/Temat-Najnowszy-news-o-nowej-funkcji-czyzby-SHOP-5489)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - xPietrek - 19-04-2010 15:43

Sklep to to nie będzie... Chyba że tylko taka pokazówka. Bo po co miałby być restock w kwietniu ? Chyba że teraz na restocku w shopie będziemy wymieniać nagrody.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Baczex - 19-04-2010 15:45

Yyy... ja myślę że to nie potrzebny śmieć który później okaże się i tak nie potrzebny ;D


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - matt88 - 19-04-2010 15:48

No napewno nie sklep..
mysle ze cos..hm.. nie wiem.. xD
okaze sie,,


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - foxofixo - 19-04-2010 15:59

Nie to nie SHOP. Właśnie wrzucają mase filmów do Play. I do tego jest x2. Aktualnie wrzucili około 25 dailes


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Helga - 19-04-2010 16:07

Ale to na pewno nie chodzi o filmiki bo to nie jest "new feature" tylko coś co znamy.


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - krzych91 - 19-04-2010 16:08

Ankietę pisał chyba dyslektyk :|

Sklepik - nie sądzę. Raczej znowu jakieś gówno w kolorowym papierku...


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Kicha - 19-04-2010 16:15

Zobaczymy $.$ Napisali ze jeszcze dzisiaj...


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Royside - 19-04-2010 16:28

To będzie jakiś niepotrzebny śmiec , może gry ... wszystko okaże się po prezentacji.

Ale tych zapowiedzianek to trochę już było..


Podejrzewam że o 23 naszego czasu przedstawią


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Pavelel - 19-04-2010 16:36

jesli sie nie mye to w zakładce play mozna powiękzyć ekran na całą strone.To jest chyba ta nowość.Żall


RE: Najnowszy news o "nowej funkcji" (czyżby SHOP?!) - Tech - 19-04-2010 16:39

(19-04-2010 16:36)Pavelel napisał(a):  jesli sie nie mye to w zakładce play mozna powiękzyć ekran na całą strone.To jest chyba ta nowość.Żall
To już było od dawna.

Co do tematu to poczekamy i zobaczymy co tam nam chcą ZAPOWIEDZIEĆ Tongue Ja obstawiam coś o sklepie, ale pewnie daty też nie podadzą ;f