Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aero2 - pytanie o punkt warunku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Aero2 - pytanie o punkt warunku (/Temat-Aero2-pytanie-o-punkt-warunku-54867)



Aero2 - pytanie o punkt warunku - mikolaj90 - 19-06-2012 18:40

Witam. Mam pytanie odnośnie jednego z warunków Aero2 a mianowicie:

Cytat:Wydrukuj i podpisz Zamówienie, a następnie wyślij je wraz z kopią dowodu tożsamości i kopią wniesienia ww. opłat na adres: Aero2 00-660 Warszawa ul. Lwowska 19 z dopiskiem „Bezpłatny Dostęp do Internetu"

Chodzi o pogrubiony tekst. Zrobiłem przelew przez neta i w zamówieniu online wysłałem im dowód zapłaty. Jak mam im wysłać kopie wniesienia opłat ?


RE: Aero2 - pytanie o punkt warunku - bartex89 - 19-06-2012 20:10

no masz takie cos jak"potwierdzenie dokonania przelewu" i to wydrukuj


RE: Aero2 - pytanie o punkt warunku - mikolaj90 - 19-06-2012 21:55

Wymagają również kopii dowodu osobistego. Nie wydaje się Wam to podejrzane ? Istnieje jakieś ryzyko wysyłając im takową kopie czy jednak można zaufać ? Niech wypowiedzą się osoby, które mają już Aero2 lub zamówiły.


RE: Aero2 - pytanie o punkt warunku - Daminn - 20-06-2012 12:15

Allegro też wymaga w pewnych kwestiach dowodu, bierzesz tel na abonament też mają. To normalne, szczególnie w takich sprawach, bo można powiedzieć że bierzesz to w formie abonamentu. Zobacz ile papierkologi masz z tym, aby byle kto tego nie brał.


RE: Aero2 - pytanie o punkt warunku - mikolaj90 - 20-06-2012 14:25

W sumie racja Daminn, poza tym oni nie mogą pozwolić sobie na różne incydenty z ludzkimi danymi osobowymi bo inaczej koniec z nimi. Po drugie ile już ludzi zamówiło ich usługę. Jednak nie ma się czego obawiać lecz warto być uważnym i się pytać.