Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprzedać reklamę na stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak sprzedać reklamę na stronie? (/Temat-Jak-sprzedac-reklame-na-stronie-54843)



Jak sprzedać reklamę na stronie? - kamiles - 19-06-2012 09:26

Witam,
Piszę do was, bardziej doświadczonych kolegów. Otóż mimo tego, że mam 25 k wyświetleń miesięcznie (co nie jest dużo, wiem) nie wiem jak sprzedać miejsce reklamowe na stronie.

Czy mógłby mi ktoś doradzić? Tematyka do komputery, recenzje, tablety, kamery, aparaty... próbowałem bić do sklepów, ale oferty bez pozwolenia wysłać nie wolno, 200 wysłanych zapytań, z czego 4 prośby o ofertę z czego nikt nie był na tyle wychowany, żeby odpisać, że nie są zainteresowani...


RE: Jak sprzedać reklamę na stronie? - Killer - 19-06-2012 09:30

Jak dałeś ceny z kosmosu to też bym Ci nie odpisał, 25k wyświetleń to żaden wynik, na takiej stronie nikt nie kupi reklamy...
To już na zarabiam w ciągu 1 dnia jest taki ruch jak u Ciebie w 3 miesiące a za reklamę też dużych cen nie ma.


Popracuj nad stroną to reklamodawcy sami będą się zgłaszać.


RE: Jak sprzedać reklamę na stronie? - kamiles - 19-06-2012 12:20

dobra przemyślę, dzięki


RE: Jak sprzedać reklamę na stronie? - michal4152 - 21-06-2012 19:20

Nie musisz się zamartwiać o to wystarczy zarejestrujesz się na adtaily.pl wstawisz opis strony, dodasz słowa kluczowe wkleisz kod na stronę swoją i gotowe licznik dziennych odwiedzin będzie 0 przez jakieś ok. 24-48h po tym czasie licznik zacznie pokazywać liczby dziennych odwiedzin czy się opłaca? Tak ale nie szalej z ceną dziennej reklamy


RE: Jak sprzedać reklamę na stronie? - HHP - 21-06-2012 20:04

Jakbyś podał adres strony, to byłoby dużo łatwiej coś powiedzieć. Nie trzeba mieć nie wiadomo ile wyświetleń strony, aby coś sprzedać. Może zainteresuj się pp porównywarek. W sumie nie znam tej niszy, to mało mogę powiedzieć, ale wygląd strony, może twoich reklamodawców odstraszać. Z drugiej strony, prawdopodobnie twoja oferta byłą nieciekawa. Jak piszesz do kogoś, to musisz mu sprzedać jakieś marzenia. Musisz w ofercie napisać wszystko to, co reklamodawca chciałby usłyszeć. Krótko mówiąc: Nie potrafisz się sprzedać, jeśli nikt nie zainteresował się twoją ofertą.


RE: Jak sprzedać reklamę na stronie? - Admin - 22-06-2012 07:48

@up

jeśli ktoś ma 25 tysięcy viewsów miesięcznie, to nie rozumiem po co ma do kogokolwiek pisać i tracić swój i jego czas? Wyświetlenia są bardzo istotne, tak jak tematyka serwisu oraz poziom aktywności w serwisie, przy takiej aktywności nie znajdzie nikogo, fakt może wrzucić reklamy sieci afiliacyjnych, gdyż przeważnie nie ma tam wymogów co do ruchu, jednak autor pytał o decelowych, zewnetrznych reklamodawców, a nie programy partnerskie.