Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami (/Temat-place-za-uzupelnienie-mojego-portalu-ogloszeniami-54842)



płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - PIOTR123 - 19-06-2012 09:06

opis rejestrujesz się na mojej stronie link w stopce dodajesz 50 ogłoszeń do różnych kategori tylko z sensem ... ja wypłacam 5 zł za wykonanie zlecenia ogłoszenia najlepiej z dwóch lub trzech adresów email



wypłata na twoje konto bankowe w sync lub alior bank do 24 h po przesłaniu mi wiadomości o zrobieniu zlecenia



na ten tydzień poszukuje 4 osób do wykonania zlecenia

wypłata na konto z powodu blokoady paypala z niewiadomych przyczyn ... Pozdrawiam serdecznie


DODATKOWO reput za wykonanie


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - kometix - 19-06-2012 18:46

Wiadomość poszła na PW.


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - PIOTR123 - 20-06-2012 13:34

(19-06-2012 18:46)kometix napisał(a):  Wiadomość poszła na PW.



kasa poszla z czystym sercem polecam + dla ciebie
REPUTEK DODANY


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - kometix - 20-06-2012 14:07

Polecam usera "PIOTR123" i zachęcam wszystkich do współpracy z nim.


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - PIOTR123 - 13-07-2012 13:22

witam szukam chętnych <najlepiej jedna osobę> potrzebuję uzupełnić portal 600 ogłoszeń <25zl> z innych portali po prostu kopiujesz ogłoszenie z zdjęciami z innego dużego portalu wchodzisz na moją stronę klikasz dodaj ogłoszenie bez rejestracji i dodajesz KONIECZNY EMAIL OGLOSZENIODAWCY


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - ombre - 18-09-2012 10:35

witam, rozruszam każdy serwis z ogłoszeniami z ofertami pracy, zwłaszcza z praca w Holandii


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - connor - 18-09-2012 15:02

wykonam to pisz do mnie na pw


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - przemoprzemek4 - 18-09-2012 15:42

Napisz na PW Smile


RE: płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - surfer0700 - 25-09-2012 10:36

aktualne?


płace za uzupełnienie mojego portalu ogłoszeniami - Coristo - 26-06-2013 20:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.