Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Poleconym ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zostanę Poleconym ! (/Temat-Zostane-Poleconym-54787)



Zostanę Poleconym ! - filipmiet - 17-06-2012 20:20

Zostanę poleconym !
Rok temu bawiłem się już na cashfile więc mam jakieś podstawowe pojęcie Tongue
Mam dużo wolnego czasu praktycznie cały czas na kompie Jerk2 , i kasy potrzebuje więc chciałbym zacząć od nowa .Wiem że niczego za darmo nie dostaneHuh

kontakt
gg : 39963758
pw

pa Heart


RE: Zostanę Poleconym ! - filipmiet - 24-06-2012 18:16

refresh


RE: Zostanę Poleconym ! - Mosiek20 - 24-06-2012 18:58

Ja bym Ci chetnie pomógł ale uczę sie u Farraro i wiele mnie nauczyl wiec pod siebie refow nie biore tak wiec odsylam cie do niego jesli zielony w tym nie jestes Smile ja jestem zadowolony lecz uprzedzam Cie jest troche roboty zanim sie na dobre zacznie Wink podalem mu Twoje gg jutro napisze do Ciebie jesli nadal jestes zainteresowany.


RE: Zostanę Poleconym ! - filipmiet - 24-06-2012 21:09

(24-06-2012 18:58)Mosiek20 napisał(a):  Ja bym Ci chetnie pomógł ale uczę sie u Farraro i wiele mnie nauczyl wiec pod siebie refow nie biore tak wiec odsylam cie do niego jesli zielony w tym nie jestes Smile ja jestem zadowolony lecz uprzedzam Cie jest troche roboty zanim sie na dobre zacznie Wink podalem mu Twoje gg jutro napisze do Ciebie jesli nadal jestes zainteresowany.


Pewnie Smile


RE: Zostanę Poleconym ! - Roku00 - 24-06-2012 21:26

Mosiek20, może i mnie byś wkręcił? Smile


RE: Zostanę Poleconym ! - Mosiek20 - 25-06-2012 00:47

(24-06-2012 21:26)Roku00 napisał(a):  Mosiek20, może i mnie byś wkręcił? Smile

A co potrafisz? Smile Nie moge tak na hurra wszystkich do farraro odsyłać musze wiedzieć co potrafisz odezwij sie do mnie na pw do dwóch dni maks bo pozniej mnie nie ma mnie przez miesiac wiec zrobie sobie przerwe w ppa Wink