Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymienię £ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymienię £ (/Temat-Wymienie-%C2%A3-54785)



Wymienię £ - MESWEB - 17-06-2012 19:10

Posiadam £ do wymiany. Proszę o porady jak i gdzie. Najlepiej tak by PayPal mi nie zablokowało konta.

Do wszystkich hien i tym podobnych. To są moje warunki.
1 - wysyłasz PLN na konto w Polsce najlepiej mbank (księgowanie w kilka sekund)
2 - wysyłam Ci GBP na PayPal'a jako darowiznę

Jęli nie wierzysz wyślij równowartość 1 GBP a taki nominał znajdzie się na Twoim koncie. Oczywiście interesuje mnie współpraca.


RE: Wymienię £ - Drogbinio - 17-06-2012 19:23

napisz ile tego posiadasz w GBP to na pewno ktoś się zgłosi i wyszczególnij o jaką wymianę ci chodzi... Bo jeśli chcesz zamienić GBP na PLN i zatrzymać to na PayPal'u to najprostszą metodą jest konwerter walut. Co innego jeśli potrzebujesz błyskawicznej wymiany kaski z PayPal na konto bankowe lub inny e-portfel. Więcej szczegółów proszę...


RE: Wymienię £ - MESWEB - 17-06-2012 19:40

Posiadam różne kwoty i regularne co pewien okres. Potrzebuję je wymieniać systematycznie. Chodzi mi o przesłanie PLN do Polski. Nie wiem jak PP nalicza prowizję. Proszę o rady jak najtaniej to wymienić.


RE: Wymienię £ - Drogbinio - 18-06-2012 10:54

W PP masz konwerter walut.

On ci pomoze w załatwieniu przewalutowania na PLN. PP nie pobiera opłat za wysłanie pieniędzy na konto bankowe. Czas oczekiwania ok 2 dni roboczych


RE: Wymienię £ - MESWEB - 18-06-2012 19:39

(18-06-2012 10:54)Drogbinio napisał(a):  W PP masz konwerter walut.

On ci pomoze w załatwieniu przewalutowania na PLN. PP nie pobiera opłat za wysłanie pieniędzy na konto bankowe. Czas oczekiwania ok 2 dni roboczych

Buahahahahaha. Jesteś fajnie zabawny. Podam Ci powody:
1 - Kurs waluty w dniu x wynosi 5,30 zł w Paypalu 5,12 zł
2 - Nie pobiera opłat za wysłanie? Zależy z którego konta PayPal.
3 - Czas oczekiwania 2 dni?? Tu masz przykład:
14 cze 2012
Przelew Do Rachunek bankowy Zakończone Szczegóły Przelew Do Rachunek bankowy -23,65 PLN
Dziś 18 czerwca a kasy jeszcze nie ma na koncie.

Ostatnio szedł 3 dni i co Ty na to?


RE: Wymienię £ - Drogbinio - 20-06-2012 17:19

a co ty na to ze min na PP do wypłaty to 30 PLN ?

A kurs jak kurs - wszystkie banki mają dużą różnicę...


RE: Wymienię £ - MESWEB - 20-06-2012 20:56

No problem wnet będę miał 100 GBP. Takie 1 GBP dałem dla przykładu. Tak co do banków - zgadzam się dlatego najlepiej sprzedać takie waluty inwestorom.


Wymienię £ - surfer0700 - 26-06-2013 20:31

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.