Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu (/Temat-PlusLike-eu-Zarabiaj-na-klikaniu-54773)

Strony: 1 2 3 4


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - Furia - 28-07-2012 15:46

możesz podesłać ss ? i powiedzieć ile zbierałeś


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - cheats - 28-07-2012 16:32

wooow 500pkt na dzień ! to aż 30gr Big Grin


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - twardy - 28-07-2012 19:30

zawsze cos Big Grin


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - gergo - 25-08-2012 15:22

Niektórzy to zaraz miliony by chcieli robic dziennie heheh

Stron dochodzi do wyklikania, wiec nawet te 30-50gr dziennie przez 3 minuty to chyba nie aż tak mało co?

Do tego kilku poleconych + bannerek na swojej stronie, za ktory tez mamy punkty i śmiało 1zł na kilka minut dziennie sie robi

30zł miesiecznie na poswiecenie 5minut dziennie Smile


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - Tochkan - 25-08-2012 15:42

http://allegro.pl/listing.php/search?string=facebook+fan%C3%B3w&category=0&sg=0

To już wiadomo skąd sprzedawcy biorą fanów.


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - razzi3l - 13-09-2012 17:12

A mi to zajeżdża chłamem i naciąganiem. jakaś taka szybka zmiana prowizji w servisie ;] no i jak już jeden głos niezadowolenia to od razu znalazł się przypadkowy, nowy członek forum który poleca serwis i zachwala kontakt z adminem ;p hehe moze to te same osoby? ;p ja bym radził uważać i nie marnować czasu...


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - Max998 - 13-09-2012 17:16

No cóż taka już rola fejsbukowych lajków jako zarobki. Na początku kilka stron może i się pojawi potem już niestety jedna na kilka tygodni. Ile to już ich było gdzie zarobki były takie mm oh i ah dopóki człowiek tam nie założył konta i nie zatrzymał się na 50 centach.

Jak dla mnie to jedynie polubisz to i lubietoto.pl jeszcze się jakoś trzymają.


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - gergo - 08-01-2013 15:27

ale na www.pluslike.eu masz codziennie nowe strony
i nie zarabiasz przeciez na kliknieciach w "lubie to" ale też na autosurfie, google...

widać że najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają osoby, które nie założyły nawet konta i nie sprawdziły jak jest na prawdę


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - kris009c - 31-01-2013 21:29

pozwolę sobie wyrazić opinię o tym serwisie: nazgartałem specjalnie przeszłe 1,5 k punktów na jeden złoty. Skontaktowałem się z adminem na pw żeby zlecić wypłatę, ten kazał mi podać nick i ile chce punktów wypłacić. Odpisałem mu i grobowa cisza (to była wymiana e-maili w kilka minut, więc to było na bieżąco). Pomyślałem, że może nie doszedł wysłałem jeszcze raz nadal cisza od 3 dni. Nie wiem jak z wymianą na wejścia/like'i,+ czy tam co innego, ale raczej wypłacić z tego się nie da Wink jak dla mnie to już scam. Choć cierpliwie czekam do okrągłego tygodnia na odpowiedź Lol


RE: PlusLike.eu - Zarabiaj na klikaniu - danutko - 17-02-2013 10:37

Napisz raz jeszcze, bo często wiadomości wędrują w SPAMIE.
Serwis jest na pewno w 100% wypłacalny - sam jestem tam zapisany już od pół roku i miałem ze 3 wypłaty.
Do tego kontakt z adminem jest NATYCHMIASTOWY!