Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto payza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Konto payza (/Temat-Konto-payza-54767)

Strony: 1 2


Konto payza - yizer - 17-06-2012 10:45

Witam,
z racji tego, że zablokowali mi konto na PP jak wielu z nas, chciałbym się zapytać o serwis Payza:

- jest on tak samo darmowy jak PP?
- w tworzeniu konta którą opcje mam zaznaczyć? (Personal Starter, Personal Pro, Business)
- muszę podawać prawdziwe dane (nie mam 18 lat)

Pozdrawiam Smile


RE: Konto payza - Fractal - 17-06-2012 10:59

1. Tak.
2.
Cytat:Personal Starter

Za wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy nie są pobierane żadne opłaty. Jednakże, dla tego typu konta istnieje limit otrzymania pieniędzy, $400 miesięcznie. Jednakże, jeżeli suma otrzymanych pieniędzy przekroczy $2000 w ogóle, to również zostaje przekroczony limit. Przekroczenie limitu oznacza, że konto automatycznie zamienia się na konto Personal Pro.

Personal Pro

To konto różni się od poprzedniego nałożeniem opłaty za otrzymanie pieniędzy (2.50 % + $0.25 USD). Ponadto za pomocą tego konta można otrzymywać płatności z kart kredytowych i korzystać z narzędzi biznesowych.

Business Account

Konto przeznaczone dla sklepów online, obsługuje płatności ze strony internetowej i masowych płatności.

3. Proponowałbym podać prawdziwe, poczekasz do osiemnastki i będzie wszystko ok, chyba, że brakuje Ci z 5 lat. ;>


RE: Konto payza - rasta - 17-06-2012 11:30

Mam indentyczne pytanie, mam prawie 17lat i nie wiem czy zakładać tam konto bo chcę zacząć z Banner Brokers.

Niech wypowie się jakiś znany użytkownik forum.

Pozdrawiam


RE: Konto payza - rayden - 17-06-2012 11:32

A czy Payza może zablokować konto w taki sam sposób jaki robi to Paypal?


RE: Konto payza - pikusix1 - 17-06-2012 11:32

Personal Starter powinien Wam wystarczyć do zarobków internetowych Smile


RE: Konto payza - yizer - 17-06-2012 13:02

Ok, dziękuje za szybką odpowiedźSmile Podam 18 lat bo brakuje mi jakoś 10 miesięcy Tongue


RE: Konto payza - Ombrinho - 17-06-2012 16:20

Payza to nie jest przypadkiem alertpay??


RE: Konto payza - Fractal - 17-06-2012 16:25

Jest, niedawno nastąpiła oficjalna zmiana.


RE: Konto payza - makos19955 - 17-06-2012 16:25

Jest ;D


RE: Konto payza - UmCyK - 17-06-2012 17:59

ja Dopiero Kończę 18 w Październiku i wtedy założę konto na Payza.

Bo Od Pewnej osoby słyszałem ze jak cię sprawdzą to kasy nie oddadzą.

Więc Przed 18 Nie.

A PP rób nowe jak da rade na mame lub tate nie będzie wtedy problemu.