Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyślę SMS premium wzamian za Paysafecard / Ukash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wyślę SMS premium wzamian za Paysafecard / Ukash (/Temat-Wysle-SMS-premium-wzamian-za-Paysafecard-Ukash-54743)



Wyślę SMS premium wzamian za Paysafecard / Ukash - finedayexit - 16-06-2012 14:23

Typ transakcji: Zamienie
Przedmiot: Sms premium w zamian za kartę/kod Paysafecard
Cena: W zależności od wartości karty Paysafecard / ukash
Preferowana forma płatności: Kod/doładowanie
Allegro: Jeśli ktoś miałby obawy przed oszukaniem mogę wystawić aukcje
Kontakt: PW, gg: 43532317

Opis: Witam, masz jedną z powyższych kart? Chcesz przedłużyć sobie konta/doładować przedmioty w grze itp?
Napisz do mnie, na pewno dogadamy się co do sms-a premium i ew ich ilośći. W razie zainteresowania proszę pisać na gg gdyż to najszybsza opcja kontaktu.

Nie ukrywam iż zależy mi czasie.
Pozdrawiam serdecznie


Wyślę SMS premium wzamian za Paysafecard / Ukash - surfer0700 - 26-06-2013 20:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.