Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mpgdynia oszust,uwazajcie . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: mpgdynia oszust,uwazajcie . (/Temat-mpgdynia-oszust-uwazajcie-54731)

Strony: 1 2


mpgdynia oszust,uwazajcie . - UniverMan - 16-06-2012 11:20

Najprawdopodbniej ten koles to oszust.Otoz na gg dostalem wiadomosc czy nie chce wymienic Lr.Koles sie podal za Roben.Weszlem na stronie na profil Roben i prawdziwy Roben ma inny numer gg i zastanawialem si kto moze sie za niego podszywac i patrze na liste ogladajacych profil Roben,a tu hehe mpgdynia w tym samym czasie oglada profil,potem jak napisalem mu pare rzeczy na gg to koles zamilkl.Takze sami ocencie czy to przypadek czy nie.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - stefan221 - 16-06-2012 11:39

Potwierdzam, koleś wyłudził ode mnie 38$ na Payza. Ban dla niego. Sprawę zgłaszam na policję.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - rozekrr - 16-06-2012 11:53

I do mnie pisał dwa razy na PW, prosząc o GG oraz proponował wymianę na Payza. Z użytkownikami takimi jak on nie podejmuje współpracy na start Smile


Odp: mpgdynia oszust,uwazajcie . - PlastPL - 16-06-2012 14:26

Przeciez to olen, pisalem w temacie o jego innych nickach.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - Roben - 16-06-2012 16:28

To ten numer GG:43476675
Ale jesli taka sytuacja sie powtórzy to zawsze lepiej potwierdzic tożsamość pisząc wiadomość pw do osoby za którą sie podszywa w tym wypadku chodzi o mnie ale pewnie też i inne osoby będą.Teraz jest sezon na oszustów więc lepiej zawsze się upewnić.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - rozekrr - 17-06-2012 08:12

Roben swego czasu odkąd dołączyłem na forum, pisał do mnie jeden "dzieciak", który podawał się za Ciebie i oferował panele w BannersBroken Wink Mało tego był uparty jak osioł, napraszał się z zakupem. Nie trudno było się domyśleć że to nie Ty. Jak dla mnie każdy oszust powinien mieć bana na forum i zakaz rejestracji kilku kont na jednym IP. Pozdrawiam.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - Drogbinio - 18-06-2012 11:30

kolejny nr GG tego oszusta chcial wyludzic 100$

43219997

no i pisal z konta mpgdynia


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - stefan221 - 18-06-2012 14:30

Ja swoją sprawę już zgłosiłem na policję. Znajdą go. Oszukał nie tylko mnie jak i innych. Ode mnie wyłudził 38$ na payzie. Tak być nie może. Dowodami są zrzuty innych prób wyłudzenia z tego forum oraz moja korespondencja z nim. Myślę, że po IP szybko dojdą do niego.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - MESWEB - 18-06-2012 22:54

Potwierdzam. Pisał ten klaun do mnie oferując (uwaga największy dowcip roku)
- Wymienię Ci 5 GBP na PLN i pokryję koszty wysyłki w tym 11 zł z PayZa

Te słowa same świadczą o tym jakim jest klaunem. Spoko policja już mu pokaże gdzie może sobie robić przekręty.
Piszcie aktualizujcie temat oszustów tutaj. jak sprawa się toczy i co policja na to.


RE: mpgdynia oszust,uwazajcie . - Fractal - 18-06-2012 23:15

Nie wiem jakim trzeba być idiotą, żeby bawić się w takie coś. Do mnie pisał, że ma $1000 do inwestycji i czy mu pomogę mimo tego, że nigdzie się nie ogłaszałem, że oferuję pomoc. Teraz pisze do mnie z nowego konta (bet365) z $1500 do wydania. Ten sam styl pisania. Śmieszne. beka