Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! (/Temat-PAYPAL-Odwolanie-od-blokady-54714)



PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Szaman1644 - 15-06-2012 17:43

Postanowiłem zająć się jakoś tą sprawą i chce zebrać wasze głosy za tym, żeby odwołali nasze blokady na paypal. Proszę pisać kto nie zgadza się z decyzją paypal i uważa, że już przesadzają. Zbierzemy może dużo osób i coś zdziałamy razem, bo mają nasze pieniądze teraz i mogą spokojnie nimi obracać. Wpisujcie się w temacie, że jestecie za. Stworzę listę osób i podejmiemy wtedy jakieś działania. Proszę tych, którzy nie mają nic do powiedzenia nie pisać.


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Michał Bereszyński - 15-06-2012 17:58

Nic nie zrobicie. Rejestrując się akceptujesz regulamin w którym jest napisane że konto mogą usunąć lub zablokować i ta decyzja jest nie odwołalna


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Szaman1644 - 15-06-2012 18:10

Można coś zrobić. Przecież to jest niezgodne z prawem. Zabierają nam pieniądze.


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Szaman1644 - 15-06-2012 19:55

Dawajcie. Warto spróbować!


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - marcel_kk - 15-06-2012 19:58

Nie zgadzam sie z ich decyzją.


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Szaman1644 - 15-06-2012 20:06

Dawajcie dalej. Mamy 4 na nie i będzie więcej.


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - tomer123 - 15-06-2012 20:11

ja też jestem na nie


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - BabciaKleofas - 15-06-2012 22:42

[ironia] Pff, ja się tam zgadzam. Najwyraźniej wszyscy otrzymują na swoje konta PayPal wpłaty za przemyconą broń i narkotyki dla afgańskich terrorystów - narkomanów. Ewentualnie mamy w kraju bardzo wielu morderców na zlecenie, którzy kasę dostają na PP. Przyznać się, ludzie, to może się wyjaśni. :/ [/ironia]

(15-06-2012 17:43)Szaman1644 napisał(a):  Wpisujcie się w temacie, że jestecie za.

Całe forum ma się wpisać? Po co nabijać posty, jeżeli to nie zmieni naszej sytuacji? Można ew. wystosować jakąś oficjalną prośbę o wyjaśnienie sprawy, ale wpisywanie postów tutaj nic samo w sobie nie da.


RE: PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Killer - 15-06-2012 23:06

Szaman1644 nie kpij, dostałeś bana bo masz konto na paypalu nielegalnie... przy rejestracji zatwierdziłeś regulamin a teraz masz pretensje. Temat conajmniej śmieszny.
Co do samych blokad to również jestem z tego powodu nie zadowolony ale to nie sposób na rozwiązanie problemu.
Kasuje.


PAYPAL-Odwołanie od blokady!!! - Killer - 15-06-2012 23:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.