Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza transakcja,status Cancelled - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Payza transakcja,status Cancelled (/Temat-Payza-transakcja-status-Cancelled-54668)



Payza transakcja,status Cancelled - UniverMan - 14-06-2012 12:08

Witam.Tak wyglada transakcja(ponizej schemat),ktora przeprowadzalem z oszustem jak sie okazalo.Na szczescie nic na koncie nie mialem i po zaakceptowaniu i wpisaniu pinu nic mi nie wzielo.Koles potem mowil ze wysyla dispute i po paru h,status transakcji zmienil sie na "Cancelled".Moje pytanie jest takie.Czy moge sie obawiac odjecia srodkow z konta,jezeli wplace swoja pierwsza wplate na Payza?Czy grozi mi jakas blokada konta?Dosyc laickie pytania,ale chce sie po prostu upewnic,ze wszystko jest ok.W disputes nie mam zadnych komunikatow,na emaila tez nie,takze chyba wszystko jest ok?Prosze o wypowiedzi obeznanych osob,plusiki tez poleca ;)Moje obawy wynikaja stad,ze jednemu uzytkownikowi na forum zablokowali konto,bo przeprowadzil niby podejrzana transakcje i taki status mial i dlatego wlasnie chcialbym sie dokladniej dowiedziec co i jak.Z gory dzieki.


Recent Transactions All Transactions
Date Type Name/Email Status Gross
6/12/2012 Request Received Lukasz Zmijawka
[email protected] Canceled $52.00 USD


RE: Payza transakcja,status Cancelled - krutek90 - 17-06-2016 09:58

@[UniverMan] Nie martw się, płatność została anulowana więc nic nie pobierze, możesz być spokojny Smile


Payza transakcja,status Cancelled - Majka - 17-06-2016 18:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.