Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 2 Piłki W Cenie JEDNEJ!!! Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Piłkę Wedel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam 2 Piłki W Cenie JEDNEJ!!! Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Piłkę Wedel (/Temat-Sprzedam-2-Pilki-W-Cenie-JEDNEJ-Pilke-Adidas-Tango-12-rozm-5-Pilke-Wedel-54647)



Sprzedam 2 Piłki W Cenie JEDNEJ!!! Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Piłkę Wedel - rowik888 - 13-06-2012 15:04

Witam!

Mam dziś do sprzedania 2 nowe piłki - Adidas Tango 12 rozmiar 5 typ Glider. I oficjalną piłkę na EURO od firmy Wedel.

Piłki wygrałem w konkursie. Do piłek mogę dołożyć aparat fotograficzny w kształcie piłki Lol

[attachment=650]

Idealny dla prawdziwego fana!!

Cały zestaw wystawiony na allegro: link

Pozdrawiam i zapraszam


RE: Sprzedam Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Aparat FOTO - rowik888 - 15-06-2012 13:32

refresh


RE: Sprzedam 2 Piłki W Cenie JEDNEJ!!! Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Piłkę Wedel - rowik888 - 27-06-2012 17:37

NOWA OFERTA!! (patrz pierwszy post)


Sprzedam 2 Piłki W Cenie JEDNEJ!!! Piłkę Adidas Tango 12 rozm 5 + Piłkę Wedel - surfer0700 - 26-06-2013 17:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.