Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować? (/Temat-W-co-zainwestowac-54618)



W co zainwestować? - therin - 12-06-2012 16:47

Witam, szukam osoby, która pomoże mi zainwestować kasę z zyskiem. Kwotę jaką chcę przeznaczyć na inwestycje to około 1000 złotych.

Proszę pisać o jaką stronę chodzi oraz podać przewidywany zysk miesięczny.


RE: W co zainwestować? - Ruska34 - 12-06-2012 17:03

Ja polecam JSS- Triper bardzo pewny program.

Odezwij się na GG, to dogadamy dokładnie jak chcesz szybko wyciągnąć depozyt. Pozdrawiam


RE: W co zainwestować? - UmCyK - 12-06-2012 17:16

Na Pw masz wiadomość.

JBP najlepiej tam zainwestować.


RE: W co zainwestować? - Morlok - 12-06-2012 18:19

A może nie radźcie człowiekowi inwestować w jeden program ??
Przecież jak to jutro padnie to będzie stratny 1000 zeta!!
Poza tym JBP to program będący prawdopodobnie piramidką, i płaci wcale nie wysokie zyski!!
Przynajmniej w 4 - 5 programów powienieneś wrzucić, w zależnosci od stopnia ryzyka


RE: W co zainwestować? - adax84 - 12-06-2012 18:31

(12-06-2012 18:19)Morlok napisał(a):  Przynajmniej w 4 - 5 programów powienieneś wrzucić, w zależnosci od stopnia ryzyka

Popieram w 100%. Ryzyko inwestycyjne powinno się dywersyfikować. Zastanawiam się tylko czy aż na 5 programów. Osobiście rozłożyłbym to na 3 programy... no, ale to jednak kwestia akceptowanego ryzyka. W każdym razie podobnie jak kolega wyżej odradzam ładowanie wszystkiego w jeden program.


RE: W co zainwestować? - Arrekin - 12-06-2012 18:56

1000 zł to nie jest jeszcze jakaś duża kasa( ~`270$ )
Niemniej jeśli ta suma jest dla Ciebie znacząca i jej stratę odczułbyś z dużym bólem to co najmniej 3 różne programy.

Ja polecam JBP, Royalty7 i Etoro
Jeśli nie oczekujesz dużych zysków a chcesz dużego bezpieczeństwa to polecam Uinvest.

W razie czego zapraszam na pw


RE: W co zainwestować? - investor - 14-06-2012 09:00

Ja polecam JBP i Minta Smile


RE: W co zainwestować? - ComboThe - 14-06-2012 09:24

Sprawdź sobie moją sygne - polecam JSS ROYALTY7 i fx7pro (na alliance aktualnie nie ma payzy)

Jak jesteś zainteresowany to napisz na GG - do każdego serwisu dołączam kalkulator w excelu to sobie obliczysz dokładne daty ile zarobisz Wink


RE: W co zainwestować? - malpa2 - 14-06-2012 10:42

Ja polecam Bannersbroker, jak coś to pisz Wink


RE: W co zainwestować? - player_sct - 14-06-2012 11:12

Hihi ale sie wszyscy rzucili Smile

A ja polecam dywersyfikacje srodkow na pare programow - w zasadzie wiekszosc inwestuje kase w to samo czyli JSS / R7 / Fx7 Pro - pamietaj o jednym musisz byc cierpliwym zeby zarobic fajna kase i byc gotowym na to ze kazdy z tych programow moze sie wysypac lada moment albo trwac jeszcze pare miesiecy.

Wymysl sobie dobra strategie, zeby powoli wycigac wklady a jednoczesnie powiekszac sobie baze srodkow jakie w danym momencie pracuja w hyipie, dzieki temu twoje dochody beda sie powiekszac.

I stosuj payze do wplat - dzieki temu jesli program padnie to bedziesz mogl spor zalozyc i chodz czesc kasy odzyskac. A pomoc... mysle ze pewnie juz z ok 15 pw dostales od ludzi ktorzy sie rzucili ci na pomoc Smile

Inwestuj z głową a bedziesz zadowolony Smile